Dwóch zawodników WWE dostało wolne, głosowanie dot. War Games, Banks u Helwaniego, Raw

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1509

Dwie gwiazdy dostały od WWE trochę wolnego. Mustafa Ali nie pojawi się w telewizji na pewno przez kilka tygodni. Nie wiadomo, jak długo potrwa pauza Kofiego Kingstona. W obydwóch przypadkach jest to związane z narodzinami dzieci. Zarówno Mustafa, jak i Kofi świętowali przyjście na świat córek i chcą spędzić trochę czasu z rodzinami.

Podczas najbliższego NXT zobaczymy dwa Ladder Matche. Na szali będzie przewaga danej drużyny w WarGames Matchach. O ile w przypadku Pań wiadomo, że zmierzą się Kay Lee Ray i Dakota Kai, to uczestników walki Panów... wybiorą fani poprzez głosowanie. Trwa ono na oficjalnej stronie WWE.

Ariel Helwani rozmawiał ostatnio z Sashą Banks. Dziennikarz wrócił do 2019 roku i różnych plotek wokół zawodniczki. Ta przyznała, że po WrestleManii 35 rzeczywiście chciała odejść z WWE. Tłumaczyła, iż nie czuła wtedy takiej ekscytacji z uprawiania wrestlingu.

- To było na WrestleManii, kiedy po prostu byłam jak, "Woah, nie jestem zdenerwowana". Nic nie czuję, a to jest Wrestle - freaking - Mania. Nie mogłam w to uwierzyć! Największa fangirl, która chciała tego przez całe swoje życie, nie czuła nic na największym show w historii? To jest marzenie każdego wrestlera, żeby tu być. A ja w tym momencie wiedziałam, że muszę zrobić sobie przerwę. I byłam z tym w porządku, muszę iść znaleźć siebie i tak zrobiłam. I to jest najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek podjęłam i jestem wdzięczna, że to zrobiłam.

- Czułam, że nie dawałam z siebie najwięcej. Więc jeśli nie jestem najlepsza, jeśli nie jestem wykorzystywana jako najlepsza, to muszę to znaleźć. Zawsze jestem tym wykonawcą, który chce być #1 i czułam w moim sercu, że po prostu nie czułam się wtedy dobrze. Że zrobiłam wszystko, co mogłam i potrzebowałam tej przerwy, potrzebowałam tego uwolnienia. I wtedy Vince powiedział mi "nie". I to była świetna decyzja z obu stron, bo wiedział, co widzi. Jest taki mądry, miły, delikatny. Wiedział, czego potrzebuję, czyli czasu - powiedziała.


Link do filmu


Do tej pory na dzisiejsze Monday Night Raw zapowiedziano:
- Powrót Edge'a
- Seth Rollins vs Finn Balor
- Big E vs Kevin Owens

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy