Duży powrót na SmackDown, nowa walka w karcie Clash at the Castle, pasy TT kobiet

Giero
Newsów: 2005

Karrion Kross i Scarlett wrócili do WWE. Były NXT Champion zaatakował Drew McIntyre'a i skonfrontował się z Romanem Reignsem podczas segmentu zamykającego najnowsze SmackDown.
"Fightful Select" po tym wydarzeniu podało więcej informacji zakulisowych. Nie jest wykluczone, że Kross niemal od razu włączy się do jednej z głównych rywalizacji. Jednocześnie może to być okazja do oddzielenia Universal i WWE Championship lub stworzenia nowego głównego tytułu mistrzowskiego. Nacisk na to kładzie USA Network, które jest niezbyt zadowolone z faktu, iż od WrestleManii główny mistrz rzadko pojawia się na Raw. Ponoć padł nawet pomysł czegoś w stylu "tymczasowego tytułu", ale wątpliwe, by był na poważnie rozważany przez kreatywnych.

Shayna Baszler wyszła zwycięsko z Gauntlet Matchu o miano pretendentki. To oznacza, iż na wrześniowej gali Clash at the Castle zmierzy się z Liv Morgan o mistrzostwo SmackDown.

Aktualnie potwierdzone walki na Clash at the Castle:

* Undisputed WWE Universal Championship Match: Roman Reigns vs. Drew McIntyre
* SmackDown Women's Championship Match: Liv Morgan vs. Shayna Baszler

Zostając jeszcze w temacie kobiecej dywizji: WWE "przypomniało sobie" o turnieju o WWE Women's Tag Team Championship. Przypomniało, bo pierwszy raz o turnieju organizacja informowała już około dwa miesiące temu. Aktualnie pasy są zwakowane, lecz na najbliższym Raw ma rozpocząć się rywalizacja o nie. Jest wielce prawdopodobne, że przy okazji oznacza to dogadanie się z Sashą Banks i Naomi w kwestii ich powrotów, o czym media spekulują od kilku tygodni.Top 10 momentów ze SmackDown:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy