Duży debiut na Dynamite, współpraca między AEW a Impact Wrestling?

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1091

Newsy zawierają otwarte spoilery z ostatniego odcinka AEW Dynamite: Winter is Coming!

Show otworzyło Battle Royal o Dynamite Diamond Ring. W ostatniej dwójce pozostali MJF i Orange Cassidy. Za tydzień zmierzą się między sobą o pierścień.
Na sam koniec doszło do sporego zamieszania wśród członków Inner Circle. MJF przypadkowo wyeliminował Sammy'ego Guevarę. Po walce blisko było do bójki - Chris Jericho zadeklarował, że wszyscy mają siedem dni na przemyślenia. Jeżeli się nie pogodzą, to Inner Circle przestanie istnieć.

Dużo komentarzy i zainteresowanie w mediach społecznościowych wywołał debiut w AEW... Stinga. "Ikona" pojawiła się na arenie po walce tag teamowej Cody & Darby Allin vs Team Taz. Ludzie Taza atakowali jeszcze face'ów, lecz przestali w momencie wejścia Stinga. Doszło do kilku konfrontacji twarzą w twarz.

Debiut Stinga był też o tyle symboliczny, że pojawił się na antenie TNT po raz pierwszy od 2001 roku. To on brał udział w ostatniej walce na WCW Nitro, pokonując Rica Flaira. Już ogłoszono, że Sting podpisał kilkuletni kontrakt z AEW i ma regularnie pracować w organizacji oraz pojawiać się na tygodniówce.Do dużego zamieszania doszło w finalnych momentach walki wieczoru. Don Callis wsparł Kenny'ego Omegę, który mikrofonem zaatakował Jona Moxleya. Zakrwawiony Moxley był bezbronny przy kolejnych atakach i Kenny ostatecznie zgarnął przypięcie, tym samym został nowym AEW World Championem.


Jeszcze większą niespodzianką była deklaracja Callisa z końcówki show. Zapowiedział pojawienie się Omegi... na Impact Wrestling. To sugeruje współpracę między AEW a IW w najbliższych miesiącach.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy