Duże zmiany w turnieju o pasy tag team kobiet, spoilery z Raw

Giero
Newsów: 1641

W poniedziałek zaszły znaczące zmiany w drabince turnieju o pasy tag team kobiet. Tuż przed Raw ogłoszono, że niestety z rywalizacji wypadają Toxic Attractrion. Powodem są problemy zdrowotne Gigi Dolin. Można mówić o sporym pechu w kwestii tego turnieju, bo Dolin i Jacy Jayne też wcześniej weszły jako zastępstwo.WWE ostatecznie postanowiło, że ostatnie półfinalistki wyłoni Fatal 4-Way drugiej szansy. Zawalczą w nim tag teamy, które do tej pory odpadły z turnieju. Tej samej nocy zwyciężczynie w półfinale zmierzą się z Raquel Rodriguez i Aliyah. Natomiast same mistrzynie poznamy już podczas kolejnego Raw.
Na Raw powrócił Johnny Gargano. Warto odnotować, że doszło do tego bez jakichkolwiek zapowiedzi. Gargano wspomniał o swoich osiągnięciach z NXT, po czym doszło do jego konfrontacji z Theorym. Oczywiście było to nawiązanie do ich współpracy z czasów stajni The Way, ale jednocześnie też pewna sugestia, kto będzie pierwszym rywalem Gargano po powrocie.

Link do filmu


Do sporego zamieszania doszło w trakcie walki Bobby Lashley & AJ Styles vs The Miz & Ciampa. Najpierw Stylesa próbowała zaatakować nieznana zamaskowana postać, ale została wyprowadzona przez ochroniarzy z areny. Potem wśród widzów pojawił się z kolei Dexter Lumis, który wyprowadził The Miza, dusząc go.

Link do filmu


W walce wieczoru Edge zawalczył na Raw po raz pierwszy od blisko dekady. Hall of Famer pokonał Damiana Priesta, ale po pojedynku doszło do kontynuacji brawlu z Judgment Day. Przerwany został po tym, jak Beth Phoenix wkroczyła z krzesłem na ring.

Link do filmu


Za tydzień na Raw w Pittsburghu powrócić ma Kurt Angle.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy