Duże wydarzenie podczas ostatniego Impact Wrestling, byli zawodnicy NXT zadebiutują w TNA?

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 701

UWAGA! Newspack zawiera spoilery ostatniego odcinka Impact Wrestling!

Wtorkowy odcinek Impact Wrestling uzyskał wynik 307 tysięcy widzów. Jest to spory wzrost w porównaniu do odcinka z poprzedniego tygodnia (222 tysiące widzów). Poprzednim razem odcinek Impact Wrestling nie trafił na listę 150 programów z największą oglądalnością, ale w tym tygodniu Impact zajął 129 miejsce.

Podczas odcinka Impact Wrestling na żywo Drew Galloway wykorzystał swoją walizkę Feast or Fired, zostając nowym mistrzem TNA Heavyweight. Galloway wkroczył do ringu z walizką tuż po zakończeniu pojedynku o rzeczony tytuł pomiędzy Ethanem Carterem III a byłym już mistrzem Mattem Hardym i wygrał, wykonując na nim Futureshock DDT. Poniżej umieszczone są zdjęcia nowego mistrza oraz gratulacje od Dixie Carter.Gratulacje koledze po fachu z tej okazji złożyli też wrestlerzy WWE, Sheamus oraz Alberto del Rio.Mało brakowało, a mogłoby nie dojść do cash-inu Gallowaya podczas ostatniego odcinka Impact Wrestling. Drew informował na Twitterze o problemach w trakcie podróży powrotnej z Niemiec do Stanów. Galloway wrócił do Stanów na własny koszt, gdyż przewoźnik (linia lotnicza) "zawalił sprawę".
Reakcja Drew Gallowaya na zdobycie tytułu:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Już dziś w nocy odbędą się (lub prawdopodobnie właśnie trwają) kolejne tapingi Impact Wrestling, Xplosion oraz One Night Only.

Pozostając w temacie dzisiejszych tapingów, byli zawodnicy NXT, Sylvester LeFort oraz Marcus Louis, są obecni na zapleczu. Nie ma na razie potwierdzonej informacji na temat potencjalnego debiutu któregokolwiek z nich w TNA. LeFort oraz Louis zostali zwolnieni z kontraktu w NXT w zeszłym miesiącu.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy