Duże ogłoszenie na Dynamite, struktury władzy w AEW, Cody o jego postaci, Dark

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1499

Dzisiaj w nocy kolejny odcinek AEW Dynamite. Będzie to ponownie epizod specjalny, tym razem rocznicowy. Prezydent AEW w rozmowie z PWinsider.com zapowiedział, że możemy spodziewać się także dużego ogłoszenia. Nie chciał zdradzić, czego będzie dotyczyć. Ostatnie spekulacje sugerują, że albo będzie to wprowadzenie nowego tytułu mistrzowskiego, albo ogłoszenie gali w Wielkiej Brytanii.

Zostając w temacie Khana - "Bodyslam" ostatnio nakreśliło, jak wygląda kwestia zarządzania organizacją. Ponoć Khan przejął większość kwestii kreatywnych i decydujące słowo należy do niego. Pierwotnie Young Bucks, Cody i Brandi Rhodesowie oraz Kenny Omega mieli pełnić funkcje wiceprezesów. Wciąż mają te tytuły, ale to raczej PR'owo. Nie podejmują żadnych poważniejszych decyzji. Co więcej - Cody miał ponoć odsunąć się mocniej od pozostałej grupy i ograniczyć relacje. Wieści te potwierdził także Khan we wspomnianej rozmowie z PWInsider.

Natomiast, jeżeli chodzi Cody'ego, ten z kolei udzielił ostatnio wywiadu dla "Popculture". Poruszono ciekawe kwestie, jak trzymanie się stypulacji, że nie zawalczy już o główny tytuł w AEW czy potencjalny heel turn. Rhodes wytłumaczył obydwie sytuacje.

- To rozczaruje tak wielu, a może nie, może to będzie ekscytujące, ale te dwie rzeczy mogę wam zagwarantować. I nie mówię tego po to, aby machać jedną ręką, gdy nie patrzysz na drugą. Mówię to z najbardziej szczerego punktu widzenia, nie zamierzam odwrócić się do tej firmy plecami. Teraz jestem szefem grupy pomocy społecznej. Mam małą córeczkę. Nie będę robił heelowych rzeczy w telewizji. Nie zmienię się w heela i nie wycofam się ze swojego słowa, że będę walczył o tytuł. Te rzeczy były prawdziwe. To boli. Bardzo żałuję, że to się kiedykolwiek wydarzyło, ale tak się stało i mogę z tym żyć. A ja musiałem wykonać ten taniec z Chrisem Jericho i nie cofnę się przed tym postanowieniem, ja osobiście. Jeśli Tony chciałby coś zmienić, to mógłby. I znowu, nigdy nie można powiedzieć nigdy w wrestlingu, ale myślę, że jest ten pomysł, że zła korporacyjna potrzeba odwróciłaby postanowienie i wyzwała do walki o tytuł mistrza świata, co mogę powiedzieć, że nigdy się nie wydarzy - zaznaczył.

Najnowsze Dark:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy