Duża walka zapowiedziana na ostatnie SmackDown w 2022 roku, spoilery z SD

Giero
Newsów: 2023

Poniższe newsy zawierają spoilery z najnowszego odcinka SmackDown!.

IYO SKY i Dakota Kai nadal są mistrzyniami kobiet, pokonując w openerze Liv Morgan i Tegan Nox. Niespodziewanie Damage CTRL otrzymały pomoc od Xii Li, gdyż jej atak był kluczowy dla rezultatu.

WWE postanowiło potwierdzić, iż Uncle Howdy i Bray Wyatt to fizycznie dwie inne osoby. Uncle Howdy po raz pierwszy pojawił się na arenie na żywo, podczas kolejnej konfrontacji Wyatta z LA Knightem.

Link do filmu


Gunther obronił Intercontinental Championship w starciu z Ricochetem. Starcie stało na wysokim poziomie i trzeba oddać Austriakowi, że poradził sobie bez pomocy pozostałych członków Imperium.

Z kolei Hit Row wywalczyli miano pretendentów do tytułów tag team po pokonaniu Legado del Fantasma i Viking Raiders.

Dużą niespodziankę dostaliśmy na koniec odcinka. Roman Reigns postanowił, że wspólnie z Samim Zaynem raz na zawsze będą chcieli rozwiązać "problem" w osobie Kevina Owensa. Na ostatnim SmackDown w tym roku dojdzie tym samym do walki tag teamowej: Reigns&Zayn kontra Owens i jego wybrany tag team partner.
I właśnie tu jest wspomniana niespodzianka. Wyemitowano krótkie promo Johna Ceny, który przekazał, że zaakceptował propozycję Owensa i weźmie udział w tym pojedynku. Już wcześniej było wiadomo, że Cena pojawi się na niebieskiej tygodniówce 30 grudnia. Do tej pory raczej nie spodziewano się jednak, iż będzie to oficjalny pojedynek.

Link do filmu


Za tydzień na SmackDown:
* WWE Undisputed Tag Team Championship Match: The Usos vs. Hit Row
* Miracle on 34th Street Fight: Braun Strowman & Ricochet vs. Ludwig Kaiser & Giovanni Vinci
* Gauntlet Match: Emma vs. Xia Li vs. Raquel Rodriguez vs. Liv Morgan vs. Sonya Deville vs. Tegan Nox

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy