Droga Lashleya do WWE Championship, kulisy ostatniego Raw

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1216

Bobby Lashley podczas ostatniego Raw został po raz pierwszy w karierze WWE Championem. To była dla niego długa droga, biorąc pod uwagę, iż w WWE zadebiutował w 2005 roku. Jest dopiero trzecim Afroamerykaninem, który tego dokonał: po Kofim Kingstonie i The Rocku. A z innych ciekawostek - jest czwartym zawodnikiem, który w drodze po WWE Championship zdobył najpierw Intercontinental Championship i United States Championship. Dla lubiących ciekawostki - Lashley od 2006 roku w zasadzie zdobył trzy tytuły mistrza świata, najpierw w ECW, potem w TNA, a teraz te główne w WWE.

Celebracja Lashleya:

Link do filmu

Link do filmu


Podczas Raw doszło do walki Drew McIntyre'a z Sheamusem. Pierwotnie miała być o WWE Championship, ale jak wiemy - Drew stracił tytuł podczas Elimination Chamber. Mimo to nie zrezygnowano z zestawienia, a sam przebieg pojedynku zebrał dobre recenzje na zapleczu. Wielu oficjeli chwaliło potem pracę zawodników, zauważono także dobrą dyspozycję Sheamusa w ostatnich tygodniach. Dla przypomnienia - McIntyre ostatecznie wygrał przez Claymore Kick.

Tymczasem Damian Priest zbiera nieco profitów ze współpracy z Bad Bunnym. Dave Meltzer poinformował, że walka Priesta z Eliasem trwała dość długo jak na standardy Raw. Wszystko przez osobę wspomnianego Bunny'ego i chęć przyciągnięcia uwagi latynoskich fanów.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy