Dobry pierwszy kwartał WWE, zapowiedź SmackDown, doniesienia ws. tajemniczego hakera

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1427

Dzisiaj w siedzibie WWE odbyła się tradycyjna konferencja podsumowująca pierwszy kwartał pod względem finansowym. Póki co pandemia koronawirusa jakoś mocno nie odbiła się na przychodach federacji. Wyniosły 291 milionów dolarów i były większe o 60% względem pierwszego kwartału roku 2019. Odniesiono się również do planów WWE na nadchodzące miesiące. Mimo pandemii, organizacja planuje ponowne wizyty w Arabii Saudyjskiej i kolejne duże gale. Podkreślono natomiast większe naciski na funkcjonowanie WWE Network. Oficjele mają świadomość, że większość osób siedzi teraz dużo w domach i platforma stała się bardziej wartościowa niż kiedykolwiek. Oprócz tego zapowiedziano współpracę WWE z DAZN.

Przed nami kolejny epizod SmackDown. Będzie to póki co ostatni odcinek transmitowany na żywo, oczywiście z Performance Center. Głównym punktem programu ma być celebracja 25-lecia kariery Triple H'a. Oprócz tego Alexa Bliss i Nikki Cross będą bronić WWE Women's Tag Team Championship w starciu z Carmellą i Daną Brooke. Natomiast Lacey Evans zmierzy się z Sashą Banks, a King Corbin z Drew Gulakiem w walkach kwalifikacyjnych do Money In The Bank Matchów.


Pojawia się coraz więcej spekulacji ws. "tajemniczego hakera", który od kilku tygodni pojawia się na SmackDown. W tym tygodniu utworzono dla postaci konto na Twitterze. Umieścił kolejny film, w którym zapowiedział pojawienie się następnych niewygodnych faktów dla niektórych gwiazd. Ponadto coraz więcej wskazuje, że hakerem będą dwie osoby (albo i więcej), czyli Mustafa Ali i Chad Gable.

Komentarze

Komentarze z forum (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Od razu każdy wiedział, że to Ali a potem tajemnicze wideo i każdy łyknął fake newsa nie wiedziec czemu ...

napisane przez BPG w dniu : 24-04-2020

Ali G :D :D

napisane przez CzaQ w dniu : 26-04-2020

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy