Dobra oglądalność NXT oraz AEW Dynamite, Stan zdrowia Bliss oraz Xaviera Woodsa

Arkao
Newsów: 1409

Bardzo dobry wynik oglądalności zanotował ostatni odcinek zarówno AEW Dynamite, jak i NXT TV. Minimalnie lepszą widownią może się pochwalić Dynamite, bowiem przed odbiornikami telewizorów zasiadło 822 tysięcy widzów. Konkurencyjny program w tym samym czasie oglądało zaledwie 9 tysięcy ludzi mniej. To NXT zaliczyło wielki skok w porównaniu z poprzednim tygodniem, gdy to program obejrzało około 580 tysięcy ludzi. Dynamite siedem dni wcześniej postanowiło obejrzeć za to 759 tysięcy. AEW wygrało także walkę na ratingi w stosunku 0.33 do 0.30.

Najnowsze informacje z zaplecza WWE mówią, że za kilka tygodni do ringu powinna powrócić Alexa Bliss. Zawodniczka ta pauzuje od ponad miesiąca, gdy to straciła pasy drużynowe w walce z Kabuki Warriors. W tym momencie nie ma tematu, by mogła ona wrócić do akcji, ale wkrótce ponownie przejdzie dodatkowe badania.

Niestety dużo gorsze wieści dotyczą Xaviera Woodsa. Spekulowało się, że jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to były mistrz drużynowy mógłby jeszcze przed WrestleManią wrócić do akcji, ale prawdopodobnie jest to nie możliwe. Informacje z zaplecza mówią raczej, że członek grupy New Day do telewizji ma powróci w okolicach SummerSlam.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy