Dlaczego w tym tygodniu doszło do tylu debiutów? Przyczyny utraty tytułu przez The Miza

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

W tym tygodniu byliśmy świadkami debiutów na Raw i SmackDown aż pięciu zawodniczek z NXT. Powodem takiej decyzji była duża stagnacja, jaka do tej pory panowała w tej dywizji w obu rosterach. Vince McMahon zdecydował się podobno na to rozwiązanie już po Mae Young Classic, wydaje się więc, że wszystko zostało dobrze zaplanowane. Pierwszą z wybranych do debiutu zawodniczek była Mandy Rose, ponieważ kreatywni już wcześniej planowali jej pojawienie się w głównym rosterze.

Na ostatnim Raw The Miz stracił Mistrzostwo Interkontynentalne na rzecz Romana Reignsa, a już po zakończeniu czerwonej tygodniówki został zaatakowany przez The Shield. Wszystko po to, by zawodnik mógł wziąć sobie kilka tygodni wolnego, w trakcie których zagra w kolejnej części Marine. Podobnie wygląda sytuacja z Becky Lynch, która zadebiutuje u boku Mizanina. Na SmackDown została zaatakowana przez Ruby Riot, Liv Morgan i Sarah Logan, co wytłumaczy jej dłuższą nieobecność. W filmie ma zagrać również Shawn Michaels.

WWE ponownie zdecydowało się na zmianę przydomków swoich zawodników. Tym razem chodzi o Ericka Rowana i Luke’a Harpera, którzy na ostatnim SmackDown zostali przedstawieni po prostu jako Rowan i Harper. Takie pseudonimy widnieją też na oficjalnej stronie federacji.

Top 10 wydarzeń ze SmackDown:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy