Dlaczego Kyle O'Reilly ominął NXT? Kassius Ohno zwolniony? The Revival, Roman Reigns

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

Jedną z głównych atrakcji środowego odcinka NXT była walka tag-teamowa, w której zmierzyli się aktualni mistrzowie dywizji, The BroserWeights (z gościnnym udziałem Timothy'ego Thatchera) oraz The Undisputed Ery. Co nietypowe, trzykrotni mistrzowie drużynowi wystąpili w składzie Bobby Fish/Roderick Strong - ten ostatni zastąpił regularnego partnera Fisha, Kyle'a O'Reilly'ego. Jak nietrudno się domyślić, przyczyną nieobecności byłego mistrza ROH była panująca w USA pandemia COVID-19. O'Reilly od lat zmaga się z cukrzycą typu pierwszego i, w obliczu podwyższonego zagrożenia sanitarno-epidemiologicznego, postanowił nie ryzykować swojego zdrowia dla występów w ringu.

***


Innym zawodnikiem, którego (z podobnych powodów) od jakiegoś czasu nie oglądamy w programach sygnowanych logiem WWE, jest Roman Reigns. Mimo trudnej sytuacji, trzykrotny mistrz federacji mógł ostatnio podzielić się z fanami radosną wiadomością: wspólnie z żoną spodziewa się kolejnej (już drugiej) pary bliźniąt.

***


Profil Kassiusa Ohno przeniesiony został do sekcji "alumni" na stronie wwe.com. Wzbudziło to oczywiste sugestie, jakoby dołączył on do listy zawodników zwolnionych z federacji w minioną środę. Na ten moment wydaje się jednak, iż plotki te nie mają odbicia w rzeczywistości - jak donosi "PWInsider", The Knockout Artist wciąż pozostaje pod kontraktem WWE. Wskazuje na to również niezmieniona aktywność zawodnika w mediach społecznościowych.

***


Dash Wilder i Scott Dawson ujawnili, pod jakimi aliasami występować będą poza WWE. Ich nowe ring-name'y to, odpowiednio, Cash Wheeler oraz Dax Harwood.

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Revival juz mają nawet prawdopodobną nazwę po powrocie - The Revolt.
Choć w sumie lepiej pasowałoby The Overrateds.

A, Dax Harwood jak już net zauważył to niezła ksywa porno :D

Aha, #FuckTheRevival :D

napisane przez CzaQ w dniu : 18-04-2020

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy