Dlaczego Kabuki Warriors zaatakowały Paige? Lana leci do Arabii Saudyjskiej

Arkao
Newsów: 1409

Wielu fanów WWE zastanawiało się, co miał na celu segment z ostatniego Raw, gdy Kabuki Warriors zaatakowały Paige. Według Dave'a Meltzera oficjele chcieli uświadomić widzów, że zawodniczki z Japonii są obecnie heelami. Reakcja na nie w ostatnim czasie nie była zadowalająca, więc zastosowano prosty manewr, by zniechęcić ludzi do Azjatek. Narzekano, że Asuka i Kairi Sane zbierały cheer nawet podczas gal w Australii, gdzie walczyły z lokalnymi zawodniczkami.

Informowaliśmy już dzisiaj o tym, że podczas jutrzejszej gali Crown Jewel zobaczymy pierwszy w historii Arabii Saudyjskiej pojedynek kobiet. Co ciekawe, z całym rosterem do Riyadh wyleciała także Lana. Możliwe, że pojawi się ona przy ringu podczas walki Team Hogan vs Team Flair. Jak wiadomo, w pojedynku tym udział wezmą m.in. Rusev oraz Bobby Lashley.

Podczas dzisiejszego odcinka NXT TV odbędzie się pojedynek drużynowy między The Undisputed Erą (Kyle O'Reilly i Bobby Fish) a Keithem Lee i Mattem Riddle. Wcześniej poinformowano, że pojawi się Finn Balor, który być może wytłumaczy, dlaczego w poprzednim tygodniu postanowił wspomóc UE.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy