Dlaczego gwiazdy NXT pojawiły się na Raw? Wiemy, kto zagra Hulka Hogana

Arkao
Newsów: 1174

Wiele osób zastanawiało się, co było powodem tego, że kilka gwiazd NXT pojawiło się w tym tygodniu na Raw oraz SmackDown. Wszyscy wygrali swoje walki, ale prawdopodobnie nie zostaną na dłużej w „głównym brandzie”, tylko powrócą do rozwojówki. Powodem ściągnięcia ich na większą scenę była chęć zrobienia przez Vince’a McMahona szumu medialnego. Triple H pierwotnie miał nawet o tym nie wiedzieć i był przeciwny tej decyzji. Podobno McMahon chciał, by na Raw zestawić walkę między Finnem Balorem a Ricochetem, lecz Triple H wytłumaczył swojemu teściowi, że lepiej będzie, jeśli ta dwójka stworzy drużynę.

The Hollywood Reporter donosi, że w najnowszym filmie biograficznym o Hulku Hoganie głównego bohatera ma zagrać Chris Hemsworth. Aktor ten ma 35 lat, ale w swojej karierze wystąpił w wielu znanych produkcjach, jak Thor, Thor: Mroczny Świat czy Avengers: Czas Ultrona.


Komentarze (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

"Chris Hemsworth. Aktor ten ma 35 lat, ale w swojej karierze wystąpił w wielu znanych produkcjach, jak THOR, THOR i THOR." Brawo :)

napisane przez pony999 w dniu : 21-02-2019

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy