Dixie Carter z wizytą w Indiach, dwie walki zapowiedziane na Slammiversary 2016

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 693

UWAGA! Newspack zawiera spoilery ostatniego odcinka Impact Wrestling!

Wtorkowy odcinek Impact Wrestling uzyskał wynik 359 tysięcy widzów. Jest to lepszy wynik niż ten z zeszłego tygodnia. Warto odnotować, że jest to najwyższy wynik oglądalności od czasu debiutu gal Impact na POP TV. W rankingu stu pięćdziesięciu najchętniej oglądanych programów w amerykańskiej telewizji kablowej tego wieczora, Impact uzyskał 85 miejsce.

Prezydent TNA, Dixie Carter wraz z dyrektorem wykonawczym, Johnem Gaburickiem oraz Ericiem Shermanem odwiedzili w zeszły weekend Indie. Według PWInsidera, przedstawiciele TNA pojechali tam, by spotkać się z przedstawicielami Sony Six. Dla przypomnienia, w listopadzie ubiegłego roku informowaliśmy o tym, że TNA właśnie z Sony Six zawarło porozumienie pozwalające hinduskiej stacji na emisję gal TNA. Prawdopodobnie tematami rozmów między stronami były potencjalna sprzedaż TNA, kondycja umowy telewizyjnej oraz tournee, które planowane na grudzień ubiegłego roku, musiało zostać wówczas odwołane.
Po ostatnim odcinku Impact Wrestling znamy już dwa pojedynki zapowiedziane na tegoroczną galę Slammiversary. Jeff oraz Matt Hardy zmierzą się ze sobą w Full Metal Mayhem Matchu, a Bobby Lashley postara się odebrać tytuł TNA Heavyweight Drew Gallowayowi. Pojedynek ten będzie można wygrać wyłącznie poprzez nokaut albo poddanie. Slammiversary 2016 odbędzie się 12 czerwca w Orlando i będzie emitowane na żywo w systemie pay-per-view.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy