Dixie Carter odchodzi z TNA? Final Deletion doczeka się kontynuacji, Velvet Sky

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

Dixie Carter najprawdopodobniej skończyła z TNA. Była prezydent federacji z Nashville była obecna na ostatnich tapingach Impact Wrestling, lecz nie pozostała w Orlando do końca ich realizacji. Według pogłosek krążących w sieci, Dixie Carter praktycznie nie ma już żadnej władzy w federacji i skończyła wieloletnią współpracę z TNA. Wciąż nie jest jasne, czy jest to sprawdzona informacja. Potwierdzenia powinniśmy się spodziewać w najbliższych dniach.

Wynik oglądalności ostatniego odcinka Impact Wrestling wyniósł 373 tysiące widzów. Warto zaznaczyć, że jest to najlepszy wynik oglądalności od czasu przenosin na czwartkowe wieczory (nieco ponad miesiąc temu) oraz drugi najlepszy wynik od czasu debiutu Impacta w POP TV (lepszy wynik osiągnął tylko odcinek z Final Deletion).

Odnośnie Final Deletion, TNA planuje już kolejny taki zestaw segmentów, jakim uraczyło fanów podczas feudu braci Hardy. Segmenty nazwane byłyby "Delete or Decay" i oczywiście nawiązywałyby do obecnego konfliktu z tytułami drużynowymi TNA na szali pomiędzy braćmi Hardy a The Decay, czyli Crazzy Steve'em oraz Abyssem. Według federacji budżet przeznaczony na realizację przedsięwzięcia został wyraźnie zwiększony w porównaniu do oryginalnego Final Deletion, a sceny do wykorzystania w całym story mają już być nagrywane w posiadłości Matta w Północnej Karolinie. Na ten moment ewentualne daty emisji nie są znane.

Jak wiadomo z ostatniego odcinka RAW, Bubba Ray Dudley pożegnał się z WWE. Dziewczyna zawodnika, była Knockout TNA Velvet Sky, podzieliła się na Twitterze swoją opinią odnośnie tego, dlaczego postać "Bully'ego Raya" znana z TNA nie pojawiła się nigdy w WWE.
Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy