Dixie Carter obecna w materiale na WWE Network, Braun Strowman zdecydowanym faworytem

Arkao
Newsów: 1409

WWE oficjalnie poinformowało, że po poniedziałkowym Raw zostanie wyemitowany kolejny odcinek WWE 24. Odcinek ten będzie oparty na karierze Kurta Angle'a. Federacja oznajmiła, że możemy oczekiwać materiałów z Vince'em McMahonem, Triple H'em oraz Dixie Carter!

Od kilku dni na live eventach SmackDown nie pojawia się Primo. Okazało się, że były WWE Tag Team Champion odniósł kontuzję nogi, która wyeliminuje go z akcji na pewien czas. Nie wiadomo, czy razem ze swoim kuzynem zniknie Epico, czy będzie rywalizował singlowo.

Wczoraj informowaliśmy, że newsy o zwycięstwie Romana Reignsa na Great Balls of Fire są prawdopodobnie zasłoną dymną. Obecnie bukmacherzy nie dają Samoańczykowi wielkich szans i są przekonani, że to Braun Strowman opuści niedzielne PPV jako zwycięzca. Tym samym potwierdzi się opcja, że starcie między Reignsem a Lesnarem odbędzie się dopiero na WrestleManii.

W ubiegłym tygodniu najchętniej oglądanym programem na WWE Network był odcinek NXT TV. Na szóstym miejscu znalazło się 205 Live, przegrywając między innymi z Talking Smack oraz Ride Along.

Randy Orton ma zniknąć na kilka tygodni z telewizji, bo zagra w filmie "Changeland". Nie wiadomo, kiedy dokładnie będzie miało to miejsce, ale szansę na pokonanie Jindera Mahala na gali Battleground jeszcze bardziej zmalały.

Promo walki między Braunem Strowmanem a Romanem Reignsem:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy