Del Rio wróci do WWE? Powstanie nowy tag team? Coachman oskarżony

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Bardzo możliwe, że po zakończeniu kontraktu z Impact Wrestling do WWE ponownie zawita Alberto Del Rio. Wielkim zwolennikiem powrotu zawodnika do federacji jest sam Vince McMahon, który go bardzo lubi. Co ciekawe, Alberto w ubiegłym tygodniu pojawił się w siedzibie WWE w Stamford, gdzie spotkał się także z McMahonem. Głównym powodem jego wizyty było jednak nakręcenie materiałów do kolejnego projektu organizacji związanego z Reyem Mysterio. Nie wiadomo więc, czy zostały poczynione jakieś konkretne ustalenia. Del Rio opuścił WWE w 2016 roku.

Chociaż jeszcze niedawno to The Revival typowano na rywali Sheamusa i Cesaro na WrestleManii, wydaje się, że sytuacja uległa zmianie. Dash i Dawson zostali pokonani przez The Bar na ostatnim Raw. Pojawiły się także informacje, że na największej gali roku mistrzowie zawalczą z zupełnie nowym tag teamem. Być może będzie to jakaś drużyna z NXT, ale wszystko wskazuje na to, że będą to dwie gwiazdy, które obecnie nie tworzą drużyny. Na razie nie pojawiło się więcej szczegółów, ale niektóre ze źródeł sugerują, że w tag team mogą zostać połączeni... Woken Matt Hardy i Bray Wyatt. Wtedy jednak do Ultimate Deletion musiałoby dojść jeszcze przed WrestleManią.

Jonathan Coachman został oskarżony o molestowanie seksualne. Była pracownica ESPN, Adrienne Lawrence złożyła pozew przeciwko stacji, a wśród osób w nim wymienionych znalazł się komentator Raw. Poszkodowanych jest ponoć więcej kobiet, a molestowanie w ESPN miało nie być zjawiskiem rzadkim. WWE nie zdecydowało się na razie na żadne radykalne kroki względem Coachmana. Federacja zapewniła jedynie, że do sprawy podchodzi bardzo poważnie i zamierza ją monitorować.

Na dzisiejsze SmackDown zapowiedziano trzy walki. AJ Styles zmierzy się z Dolphem Zigglerem, Randy Orton z Jinderem Mahalem, a Carmella z Becky Lynch. Prócz tego dojść ma do konfrontacji Charlotte Flair z Ruby Riott.


Komentarze

Komentarze z forum (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

vinnie go bardzo lubi ha ha żenua on i del rio nie mają za grosz honoru najpierw plują na siebie a teraz jak by nigdy nic klepią się po plecach vinnie to najgorsza rzecz jaka przydarzyła się wrestlingowi i zdania nie zmienie

napisane przez triplehhhh w dniu : 06-03-2018

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy