Dalsze poszukiwania inwestorów, Velvet Sky kolejną osobą odchodzącą z TNA?

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

Jak już wspominaliśmy, TNA prowadzi rozmowy z potencjalnymi partnerami, w celu znalezienia nowych inwestorów. Dave Meltzer z Wrestling Observer Radio zaznaczył, że podobno rozmowy z jednym z nich są w dość zaawansowanym stadium. Inny partner natomiast żąda ponoć pakietu kontrolnego federacji, czyli 55% według Meltzera. Nie wiadomo, czy jakiś potencjalny inwestor się znajdzie, ale rozmowy na pewno trwają. O całej sytuacji będziemy informować na bieżąco.

Bardzo możliwe, że w najbliższym czasie Velvet Sky ma odejść z federacji z Nashville. Jak było wspomniane w ostatnim newspacku o WWE, Velvet Sky może wybierać się do WWE. Może się tak wydarzyć, gdyż według PWInsidera kontrakt Sky z TNA wygasa w ciągu miesiąca.

Dixie Carter nie była obecna na zapleczu ostatnich sobotnich tapingów Impact Wrestling w Orlando.

Było też już wspomniane, że TNA rozpoczyna współpracę z Al Snow's Wrestling Academy. Szkoła wrestlingu ma pomóc federacji w organizacji tryoutów dla TNA na Wyspach Brytyjskich. W poniższym materiale filmowym Josh Matthews opowiada o tej współpracy:

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (3)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Velvet w WWE? Jakoś mi tam nie pasuje, szczególnie do NXT. Dla niej samej będzie to pewnie skok finansowy, ale nie wróżę jej u Vince'a niczego dobrego. Zdecydowanie więcej może ciągle ugrać w TNA niż w WWE. Swoją drogą jeśli te wszystkie newsy/plotki się potwierdzą to NXT zasili spory zaciąg z federacji Dixie. EY, Roode, Love, do tego Velvet, a przecież Joe czy AA już tam są. Nieciekawie to wygląda dla TNA...

napisane przez MattDevitto w dniu : 28-03-2016

TNA nie lubię. Ale zawodników mają tam genialnych. Więc im wiecej przechodzi do WWE tym lepiej. Gdzie jest Gunner? Bo on się chyba zgubił po drodze.

napisane przez Johnny Ryper w dniu : 29-03-2016


Cytat: Johnny Ryper

TNA nie lubię. Ale zawodników mają tam genialnych. Więc im wiecej przechodzi do WWE tym lepiej. Gdzie jest Gunner? Bo on się chyba zgubił po drodze.


Jego już dawno nie ma w TNA. Były plotki, że będzie w WWE i nie wiem czy nawet nie był na zapleczu NXT kiedyś, ale aktualnie nic z tego nie wyszło.

napisane przez Tupak w dniu : 30-03-2016

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy