Czy Goldberg stoczy pojedynek w TNA?

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 699

Bill Goldberg wyznał w niedawno przeprowadzonym wywiadzie, że otrzymał ofertę współpracy z TNA i z niej skorzystał. Udział byłego WCW Championa ma nie mieć nic wspólnego z wrestlingiem, a bardziej z promocją filmu "Check Point" w którym on i wrestler TNA Bram występują. Goldberg nie wykluczył jednak całkowicie powrotu do ringu, gdyż uważa, że dzięki nieszczególnie intensywnej karierze w ringu jest w dobrym stanie fizycznym.

Wewnątrz TNA istnieje odczucie, że Ring of Honor zostało wykorzystane przez Destination America, by stacja miała powód do wcześniejszego zerwania kontraktu z federacją z Nashville. Podpisując umowę z DA, federacja zobowiązała się do tego, aby w ciągu kilku miesięcy uzyskać ratingi na konkretnym poziomie. Gdyby TNA wywiązało się z tego zadania, Impact Wrestling pozostałoby w ramówce stacji jeszcze przez dwa do trzech dodatkowych lat. Ring of Honor miało zostać sprowadzone do ramówki Destination America w czasie, gdy Impact Wrestling było bliskie uzyskania umówionej oglądalności. Według osób wewnątrz federacji popierających tą teorię, DA chciało w ten sposób obniżyć wyniki oglądalności Impactu, mając jednocześnie pretekst do wcześniejszego wypowiedzenia umowy. Może to być prawda, bądź też nie. Należy pamiętać, iż napięte stosunki na linii Destination America – TNA wynikają nie z niezadowalających ratingów, a z kosztów produkcji tego typu programów ponoszonych przez stację. W związku z tym, Ring of Honor mogło zmienić stację właśnie z powodu tego, że DA chce całkowicie pozbyć się wrestlingu ze swojej ramówki.

Pozostając w temacie stacji telewizyjnych, obecnie dwie stacje są zainteresowanie umieszczeniem Impact Wrestling w swojej ramówce. Są to POP TV oraz WGN America (emitująca kilka lat temu gale WWE Superstars). Obie stacje są w stanie zagwarantować wyższą oglądalność niż Destination America.

Knockout TNA, Brooke Tessmacher poinformowała za pośrednictwem Twittera, że nie będzie już występować w federacji Dixie Carter. Oficjalnie jednak, według PWInsider, kontrakt Brooke wciąż jest obowiązujący, bądź nie znamy jeszcze wszystkich szczegółów tej sytuacji.


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy