WWE 2k23 Even Stronger

Część osób odwieszonych przez AEW, Discovery zadowolone, Kto zawalczy o AEW Title?

Giero
Newsów: 1582

Wciąż nie gasną echa kontrowersji z wydarzeń po All Out. All Elite Wrestling postanowiło jednak odwiesić osoby, które nie były bezpośrednio zaangażowane w bójkę na zapleczu. Pat Buck pracował już podczas ostatniego Dynamite. Do obowiązków mogą wrócić również Michael Nakazawa, Christopher Daniels i Brandon Cutler. Zawieszenia nadal dotyczą CM Punka, Ace'a Steela, Kenny'ego Omegę i Young Bucks. W międzyczasie trwa postępowanie wyjaśniające, co dokładnie wydarzyło się na backstage'u.

Discovery jest ponoć na tyle zadowolone z wyników osiąganych przez AEW, że chce poszerzyć ofertę programów wrestlingowych na TBS i TNT. Nie wiadomo na razie dokładniej, jakiego typu mają to być show. Aczkolwiek nie jest tajemnicą, że Tony Khan może spróbować wykorzystać to, by spróbować wywalczyć kontrakt telewizyjny dla Ring of Honor. Zobaczymy, czy koncern przystanie na to, czy też po prostu będzie chciał dodać nowe reality show lub dokumenty.

_________________________________________

Podczas najnowszego Dynamite poznaliśmy finalistów turnieju o AEW World Championship. W walce otwierającej show Jon Moxley pokonał Sammy'ego Guevarę. Z kolei w main evencie Bryan Danielson poradził sobie z Chrisem Jericho. To oznacza, iż za tydzień na Grand Slam dojdzie do bratobójczej walki przedstawicieli Blackpool Combat Clubu.


Link do filmu

Link do filmu


Oprócz tego na przyszłotygodniowe Grand Slam zapowiedziano:

- AEW All-Atlantic Championship: PAC vs. Orange Cassidy
- AEW Interim Women's Championship: Toni Storm vs. Athena vs. Britt Baker vs. Serena Deeb
- AEW Tag Team Championship: Swerve In Our Glory vs. The Acclaimed

Za tydzień Rampage także odbędzie się z motywem Grand Slam. Póki co ogłoszono, iż wtedy HOOK i Action Bronson zmierzą się z Angelo Parkerem i Mattem Menardem.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy