Co się stanie z Paulem Heymanem po WrestleManii? Kolejna tygodniówka WCW na Network

Arkao
Newsów: 1409

Bardzo prawdopodobne jest to, że po WrestleManii 34 z WWE odejdzie Brock Lesnar, który podpisze nowy kontrakt z UFC. Tym samym wiele osób zastanawia się, co stanie się z Paulem Heymanem. Istnieją dwie opcje dla legendarnego managera, który przez ponad 20 lat prowadził największe gwiazdy wrestlingu. Według pierwszej zostanie on adwokatem Rondy Rousey, która tym samym może przejść heel turn. Druga opcja zakłada, że Heyman na jakiś czas zniknie z telewizji i zajmie się własnymi planami, które nie mają nic wspólnego z wrestlingiem.

Kilka tygodni temu wrestlingowy świat obiegła informacja, że w tegorocznej klasie Hall of Fame znajdzie się Jeff Jarrett. Były gwiazdor WWF, WCW oraz TNA powróci tym samym do federacji Vince'a McMahona po prawie dwóch dekadach. Człowiekiem, który wprowadzi go do tegorocznej klasy będzie Road Dogg. W połowie lat 90. dwójka ta występowała jako duet, ale później każdy z nich poszedł własną ścieżką kariery.

Zaledwie kilka dni temu do oferty WWE Network dodano gale WCW Thunder, a już poinformowano, że to nie koniec aktualizowania dawnej oferty World Championship Wrestling. Abonenci platformy będą mogli już w przyszłym tygodniu obejrzeć stare gale Saturday Night.

Nowa walka dodana do karty dzisiejszego 205 Live:


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy