Co dalej z kolejnymi galami WWE? Wściekły Vince McMahon, wkrótce powrót Ascension?

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1262

Koronawirus spowodował w ostatnich dniach olbrzymie problemy logistyczne w WWE. Zarówno ostatnie NXT, jak i SmackDown miały miejsce w Performance Center, bez publiczności. Podobnie będzie z najbliższym epizodem Raw. Jest wielce prawdopodobne, że taki stan rzeczy utrzyma się na dłużej. Tymczasem w organizacji powstał ponoć pomysł, by materiały do kilku gal nagrać za jednym razem. Dzięki temu gwiazdy mogłyby spędzić więcej czasu z rodziną, bowiem najbliższe live eventy i tak są odwoływane.

Niemal dwa tygodnie temu w siedzibie WWE gościli Cain Velasquez i Ronda Rousey. Zdjęcie z ich wizyty pojawiło się w mediach społecznościowych Velasqueza. W kuluarach mówi się, że wściekły z tego powodu był Vince McMahon. O wizycie Caina i Rondy wiedziało tylko kilku ważnych oficjeli, bowiem McMahon chciał to utrzymać w tajemnicy.


W ostatnim odcinku audycji The Wrestling Inc. gościem był Ryan Parmeter, znany jako Konnor z The Ascension w WWE. Zapowiedział, że wraz z Viktorem wkrótce powrócą do występów i pojawią się w telewizji. Nie zdradził jednak, z jaką organizacją się zwiążą. Przyznał także, że po przejściu do głównego rosteru z czasem po prostu zamknął się w sobie i miał duże problemy mentalne. Pracował jedynie dla pieniędzy, co uważa za błąd, bowiem powinien podchodzić z pasją do swojego zawodu.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy