CM Punk o powrocie, oglądalność Raw

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 48

Według Showbuzz Daily poniedziałkowe Raw, które awizowane było jako początek nowego sezonu, osiągnęło średnią oglądalność na poziomie 2.571 miliona widzów. Jest to szesnastoprocentowy skok w porównaniu do ubiegłego tygodnia (2.210 miliona widzów) oraz najlepszy wynik od epizodu z 12 sierpnia (po SummerSlam). Pierwsza godzina przyciągnęła do telewizorów 2.701 miliona fanów, druga 2.592, a trzecia 2.416.

Sasha Banks udzieliła ostatnio wywiadu na temat swojego niedawnego powrotu do ringu. Pretendentka do tytułu kobiet Raw ma teraz świetny kontrakt oraz jak sama mówi – bardzo dobrą relację z Vince'em McMahonem, dużo lepszą niż można by się było spodziewać. Banks może pochwalić się stałą korespondencją z prezesem federacji oraz takimi przywilejami jak prywatny autobus.

Potwierdzone zostało, że tegoroczna gala TLC odbędzie się 15 grudnia w Minneapolis w stanie Minnesota. Bilety wejdą do sprzedaży 11 października.Wygląda na to, że Mick Foley zmienił zdanie na temat tego, kto powinien wystąpić w walce wieczoru Hell in a Cell. Początkowo Hall of Famer optował za umieszczeniem tam Sashy Banks i Becky Lynch, teraz natomiast uważa, iż na miejsce to bardziej zasługują Seth Rollins oraz Bray Wyatt.


Na swojej stronie Mickie James skomentowała propozycję komentowania tygodniówki Main Event. Była mistrzyni kobiet była zaskoczona tą ofertą, ale jednocześnie podekscytowana nowym wyzwaniem, które na nią czeka. W dodatku cieszy ją powrót na trasę z całą ekipą i możliwość komentowania walk zawodników, którzy na głównych galach dostają nieco mniej szans.

24 września WWE oficjalnie zastrzegło znak towarowy o nazwie „King Corbin”.

CM Punk zapytany o plotki, jakoby negocjował z FOX swój udział w programie prowadzonym przez Renee Young, skomentował w swoim stylu, że nikt nie chciałby oglądać show, w którym on gada o wrestlingu. Dodał, że nie tęskni za branżą i ma nadzieję, że nie zostanie to źle odebrane, jeśli nie wróci.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 02-10-2019 07:49:00

Udostępnij

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy