CM Punk negocjuje powrót do ringu!

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 302

To nie żaden clickbait, to nie prima aprilis (tym bardziej, że mamy lipiec), nie jest to też pierwsza lepsza plotka. Jak podaje Sean Ross Sapp z Fightful.com (jedno z najpewniejszych źródeł), po ponad siedmiu latach przerwy od wrestlingu CM Punk może powrócić na ring. Żadna umowa nie została jeszcze podpisana, ale negocjacje mają być na zaawansowanym etapie. Nie podano też organizacji, z którą prowadzone są rozmowy, jednak najprawdopodobniej jest to AEW.


dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 21-07-2021 18:33:00

Komentarze

Komentarze z forum (3)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Co więcej pojawiają się plotki, że niejaki Bryan Danielson podpisał kontrakt z AEW. Ciekawe co tam słychać u Vince'a :twisted:

napisane przez MattDevitto w dniu : 22-07-2021


Cytat: MattDevitto

Co więcej pojawiają się plotki, że niejaki Bryan Danielson podpisał kontrakt z AEW. Ciekawe co tam słychać u Vince'a :twisted:


Reakcja starego jest natychmiastowa. Ściągnął Oldberga żeby kręcił 5 minutowe walki w Main Eventach. Za chwilę roześle swoich ludzi po przytułkach żeby zrekrutować ludzi na RAW Legends. Undertaker zrobi sobie trwałą, kupi pieluchy dla dorosłych, potrenuje wytrzeszcz oczu żeby poklepać się z jakimiś Wyattami. Zrobi nagłe zebranie kreatywnych żeby przez kolejne miesiące rozpisywali gale na kolanie i zmieniani skrypty już w trakcie.

napisane przez marcel w dniu : 23-07-2021

Ja mam mieszane uczucia dotyczące tego typu nabytków AEW. Z jednej strony bardzo chciałbym ich zobaczyć jak odżywają w AEW, gdyż bardzo lubię te postacie.
Z drugiej strony, ściąganie i promowanie zbyt wielu starszych zawodników może odbić się czkawką, jak w WCW. Zadebiutował Christian, Kingston, Hardy, mnóstwo walk dostaje pięćdziesięcioletni Jericho (Stinga nie liczę, bo jego rola jest pomijalna). Zginęli za to Acclaimed, Ego, Team TAZ, TH2, Private Party (głównie obijają się w Dark), dywizja kobiet nadal leży. Wprowadzenie kolejnych czterdziestolatków zepchnie następnych obiecujących młodszych na Dark. Jakimś światełkiem w tunelu może będzie Rampage, bo to w końcu będzie normalnie w TV.

napisane przez Grigorij w dniu : 23-07-2021

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy