Ciekawe wyzwanie Andrade i Vegi, data powrotu Blacka

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 764

Dość niespodziewanie Andrade i Zelina Vega wyzwali do walki Becky Lynch oraz Setha Rollinsa. Można się spodziewać ich pojedynku na najbliższym Raw lub SmackDown.

Link do filmu

Poznaliśmy datę oficjalnego powrotu Aleistera Blacka na ring. Od kilku tygodni mogliśmy zobaczyć serię winiet z jego wypowiedziami podczas SmackDown Live. Z ostatniego takiego promo wynika, że Black zawalczy na Extreme Rules, ale jego rywala poznamy dopiero w trakcie PPV. Dla przypomnienia - według wielu spekulacji będzie to albo Cesaro, albo Randy Orton.

Link do filmu

Wielce prawdopodobne, że na ostatnim SmackDown Live widzieliśmy także zalążek nowego gimmicku dla Sheltona Benjamina. Oficjele od dawna nie mieli większych planów dla weterana WWE. Ale tym razem wystąpił w krótkim segmencie. Miał wypowiedzieć się o starciu Kofiego Kingstona z Samoa Joe na Extreme Rules. Zamiast tego tylko się zaśmiał.

Link do filmu

Po ostatnich SD Live i 205 Live fani w AT&T Center mogli zobaczyć dwa dark matche. Bayley obroniła WWE SmackDown Women's Championship w starciu z Charlotte Flair. Z kolei Kofi Kingston bronił WWE Championship w pojedynku z Dolphem Zigglerem.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy