Chris Hero wraca do WWE? Kontuzja Stylesa, Cięcia budżetowe

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Portal F4WOnline poinformował, że Chris Hero powraca do WWE. Zawodnik występował już w NXT, został jednak zwolniony w listopadzie 2013 roku. Obecnie nie wiadomo, czy pojawi się od razu w głównym rosterze, czy też powróci do rozwojówki. Inne ze źródeł twierdzą, że ma stanowić wzmocnienie NXT.

Obecnie nie wiadomo, czy AJ Styles będzie w stanie walczyć na wtorkowym SmackDown, choć WWE ma nadzieję, że tak się stanie. Pojawiło się także więcej informacji na temat jego urazu. Okazuje się, że AJ nabawił się go, wykonując back drop nad górną liną i lądując na stopie, a nie, jak wcześniej twierdzono, przy 450 Splashu.

Niedawno informowaliśmy o zwolnieniu Toma Casiello, członka teamu kreatywnych, który w dużej mierze odpowiadał za rewolucję z udziałem kobiet i ponoć stał za pomysłem, by Charlotte i Sasha Banks znalazły się w walce wieczoru Hell in a Cell. Za zwolnieniem wieloletniego pracownika stały prawdopodobnie cięcia budżetowe i nikt nie zajmie jego stanowiska. Oszczędności mogą wkrótce pociągnąć za sobą kolejne zwolnienia.

Cięcia budżetowe były także przyczyną zmian w pre-showach, które były drogie w produkcji. Przyznał to w jednym z ostatnich wywiadów Jerry Lawler, który poinformował także, że kontrakt z federacją obowiązuje go do stycznia, wtedy obie strony zamierzają rozpocząć negocjacje w sprawie jego przedłużenia.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy