Chelsea Green oficjalnie w kobiecym turnieju w NWA, sellout NWA 73 PPV

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

Udział Chelsea Green w NWA Women's Invitational Cup został oficjalnie zapowiedziany przez NWA. Green będzie kolejną uczestniczką w turnieju, który będzie także main eventem kobiecego PPV.Nie do końca wiadomo jeszcze, w jakiej formie odbędzie się NWA Women's Invitational Cup. Wiadomo jednak, że w tym turnieju weźmie udział dziesięć zawodniczek. Na ten moment ogłoszone są trzy (Tootie Lynn, Jamie Senegal i Chelsea Green). Wśród spekulacji odnośnie do formy turnieju znajdują się różne pomysły: przykładowo Battle Royal czy Gauntlet Match. Wynika to z tego, że Chelsea Green została ogłoszona "ostatnią zawodniczką w turnieju". Oznaczałoby to, że w przypadku Battle Royal lub czegoś w rodzaju mini-Royal Rumble, Green weszłaby do ringu jako ostatnia, a w przypadku Gauntlet Matchu byłaby ostatnią przeciwniczką dla zawodniczki, która przetrwałaby do prawie samego końca.

NWA poinformowało w trakcie minionego tygodnia na Twitterze, że wszystkie dostępne bilety na NWA 73rd Anniversary PPV zostały wyprzedane. Wciąż jeszcze można kupić bilety na NWA EmPowerr dzień wcześniej oraz na tapingi Powerrr odbywające się po obu eventach.

Mickie James w podcaście Women's Wrestling Talk odniosła się do mistrzyni Impact Knockouts, Deonny Purrazzo. James zaznaczyła, że Deonna jest bardzo dobra w tym, co robi i Mickie bardzo chciałaby ewentualnie stanąć przeciwko obecnej mistrzyni Impact w tym samym ringu.

W trakcie czwartkowego odcinka Impact Wrestling poznaliśmy oficjalnie przeciwniczkę Deonny Purazzo, która zmierzy się z nią o pas Impact Knockouts na EmPowerrr PPV - Melinę.

Poniżej znajdują się aktualne karty obu gal:

NWA EMPOWERRR PPV - sobota, 28 sierpnia

Pojedynek o pas NWA World Women's
Leyla Hirsch vs. Kamille (c)

Pojedynek wyłaniający posiadaczki tytułów NWA World Women's Tag Team

Pojedynek o pas Impact Wrestling Knockouts
Melina vs. Deonna Purrazzo (c)

Turniej NWA Women's Invitational Cup
Tootie Lynn, Jamie Senegal, Chelsea Green i inne

NWA 73RD ANNIVERSARY PPV - niedziela, 29 sierpnia

Career vs. Title Match
Trevor Murdoch vs. NWA World's Heavyweight Champion Nick Aldis (c)

Pojedynek o pas NWA World Women's
Zwyciężczyni NWA Women's Invitational Cup vs. Posiadaczka tytułu NWA World Women's po EmPowerrr PPV

Open Challenge
Mickie James vs. ???

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

NWA nie oglądam odkąd opuścili yt, ale interesująco wygląda sprawa Chelsea Green w ostatnich dniach. Z tego co donoszą portale to WWE chce zatrzymać u siebie prawa do tego ring name'u. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że to jej prawdziwe imię i nazwisko :D Vince ty już wiesz co :lol:

napisane przez MattDevitto w dniu : 08-08-2021

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy