Carmella vs Naomi na MITB? Plany na SummerSlam nie uległy zmianie

Arkao
Newsów: 1409

Według obecnych planów na SummerSlam może faktycznie dojść do walki między Brockiem Lesnarem a Braunem Strowmanem. Wydawało się, że plany te zostały porzucone po ogłoszeniu, że były członek Wyatt Family może pauzować nawet sześć miesięcy. Okazało się jednak, że jest to prawdopodobnie storyline i pierwotne plany nie zostały zmienione.

Jinder Mahal podczas pobytu w audycji Chrisa Jericho stwierdził, że przed powrotem do WWE kontrakt proponowało mu TNA. Hindus finalnie postanowił jednak wrócić do federacji Vince’a McMahona. Pretendent do głównego pasa na SmackDown poinformował też, że jego relacje z prezesem nigdy jeszcze nie były tak dobre.

Na wczorajszym SmackDown Carmella pokonała Naomi. Zwycięstwo to nie jest przypadkowe, bowiem oficjele WWE spekulują zestawienie tych dwóch zawodniczek na Money In The Bank.

Al Snow został aresztowany w ubiegły poniedziałek z powodu niestawienia się na rozprawie sądowej. Weteran został jednak zwolniony z aresztu po opłaceniu kaucji, która wyniosła 234$.

WWE poinformowało, że Mustafa Ali stracił przytomność po wczorajszym ataku Drew Gulaka i Tony’ego Nese’a. Członek dywizji Cruiserweight po całym zajściu miał trafić do najbliższego szpitala. Cała sytuacja to oczywiście storyline promujący feud między Mustafą i jego przeciwnikami.


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy