Cardona o powrocie do WWE, VanZant o terminie debiutu, karta Multiverse Of Matches

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1423

Matt Cardona w "Cultaholic Wrestling's Straight to Hell" zdradził, iż nie jest zamknięty na potencjalny powrót do WWE. Jeżeli ktokolwiek zadzwoni z konkretną propozycją, to jest skłonny na ponowną współpracę, bo chce walczyć na największych arenach na świecie. Zaznaczył jednak, iż jest całkiem zadowolony z tego, jak się toczy aktualnie jego kariera. Nie nastawia się docelowo ani na WWE, ani na AEW, tylko na ciekawe oferty.

Paige VanZant gościła ostatnio w programie Ariela Helwaniego. Zasugerowała, że jeżeli wszystko przebiegnie według jej planu, to do ringowego debiutu w AEW może dojść już w ciągu dwóch miesięcy. Jest jednak świadoma, iż to optymistyczny scenariusz i raczej kwestia kilku miesięcy.
VanZant zdradziła także, co zadecydowało o jej dołączeniu do AEW. Organizacja nie oczekiwała od niej kontraktu na wyłączność, co pozwala na dalsze występy w BFKC (walki na gołe pięści). Wyjaśniła również, iż to była jedyna federacja wrestlingu, z jaką prowadziła konkretne negocjacje.

Link do filmu


Impact Wrestling ogłosiło w środę zmiany w karcie Multiverse Of Matches, które odbędzie się 1 kwietnia. Ostatecznie tak wygląda rozpiska:

* Impact X Division Title Ultimate X Match: Vincent vs. Chris Bey vs. Rich Swann vs. Willie Mack vs. Jordynne Grace vs. Trey Miguel
* Non-Title Match: The Briscoes vs. The Good Brothers
* The Bullet Club vs. Impact
* Jay White vs. Chris Sabin
* Tomohiro Ishii vs. Eddie Edwards
* Moose and PCO vs. Josh Alexander and Jonah
* Deonna Purrazzo's Champ Champ Challenge
* Alex Shelley vs. Mike Bailey

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy