WWE 2k23 Even Stronger

Cardona o powrocie do WWE, VanZant o terminie debiutu, karta Multiverse Of Matches

Giero
Newsów: 1582

Matt Cardona w "Cultaholic Wrestling's Straight to Hell" zdradził, iż nie jest zamknięty na potencjalny powrót do WWE. Jeżeli ktokolwiek zadzwoni z konkretną propozycją, to jest skłonny na ponowną współpracę, bo chce walczyć na największych arenach na świecie. Zaznaczył jednak, iż jest całkiem zadowolony z tego, jak się toczy aktualnie jego kariera. Nie nastawia się docelowo ani na WWE, ani na AEW, tylko na ciekawe oferty.

Paige VanZant gościła ostatnio w programie Ariela Helwaniego. Zasugerowała, że jeżeli wszystko przebiegnie według jej planu, to do ringowego debiutu w AEW może dojść już w ciągu dwóch miesięcy. Jest jednak świadoma, iż to optymistyczny scenariusz i raczej kwestia kilku miesięcy.
VanZant zdradziła także, co zadecydowało o jej dołączeniu do AEW. Organizacja nie oczekiwała od niej kontraktu na wyłączność, co pozwala na dalsze występy w BFKC (walki na gołe pięści). Wyjaśniła również, iż to była jedyna federacja wrestlingu, z jaką prowadziła konkretne negocjacje.

Link do filmu


Impact Wrestling ogłosiło w środę zmiany w karcie Multiverse Of Matches, które odbędzie się 1 kwietnia. Ostatecznie tak wygląda rozpiska:

* Impact X Division Title Ultimate X Match: Vincent vs. Chris Bey vs. Rich Swann vs. Willie Mack vs. Jordynne Grace vs. Trey Miguel
* Non-Title Match: The Briscoes vs. The Good Brothers
* The Bullet Club vs. Impact
* Jay White vs. Chris Sabin
* Tomohiro Ishii vs. Eddie Edwards
* Moose and PCO vs. Josh Alexander and Jonah
* Deonna Purrazzo's Champ Champ Challenge
* Alex Shelley vs. Mike Bailey

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy