Cain Velasquez vs Brock Lesnar na WrestleManii 36?

Arkao
Newsów: 1405

Wiele dyskusji pojawiało się ostatnio na temat kontraktu Caina Velasqueza z WWE. Obecne plotki z zaplecza wskazują na to, że były UFC Heavyweight Champion podpisał kilkuletni kontrakt. Dużo wskazuje na to, że podczas Crown Jewel zostanie on pokonany przez Brocka Lesnara, ale nie będzie to ich ostatnia walka. Obecne plany zakładają, że do rewanżu może dojść podczas WrestleManii 36. Istnieje więc możliwość, że Velasquez wygra Royal Rumble Match 2020.

The Undertaker oraz Vince McMahon są obecni w Arabii Saudyjskiej, gdzie za kilkanaście dni odbędzie się gala Crown Jewel. Deadman nie ma zapowiedzianej żadnej walki i pojawiały się pogłoski, że może go nie być podczas tego eventu. W tym momencie jednak wszystko wskazuje na to, że widzowie w Riyadh będą mieli okazję zobaczyć legendę federacji.

Kurt Angle w ostatnim wywiadzie został zapytany o swoje przewidywania co do przyszłości Barona Corbina. Mistrz Olimpijski z Atlanty stwierdził, że widzi w tym młodym graczu duży potencjał. Zawsze wierzył, pracując z nim, że przed Corbinem jest duża przyszłość i Vince McMahon także to dostrzega. Pamiętać jednak trzeba, że były Mr Money in the Bank ma już 35 lat.

Brock Lesnar

dodane przez Arkao w dniu: 20-10-2019 11:51:00

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

WWE - miła emeryturka dla eksmistrzów UFC. :)

napisane przez Ghostwriter w dniu : 20-10-2019

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy