Brytyjczycy kolejnymi rywalami Undisputed Ery? Legendy pojawiły się na Starrcade

Arkao
Newsów: 1409

Jak wiadomo, na ostatnim Raw oraz SmackDown doszło do debiutów nowych zawodniczek z NXT. W poniedziałek Mandy Rose oraz Sonya Deville zadebiutowały pod przewodnictwem Paige, atakując najważniejsze zawodniczki dywizji. We wtorek na SmackDown pojawiły się Ruby Riot, Sarah Logan oraz Liv Morgan. Plotki z zagranicznych portali sugerują, że już za kilka tygodni może dojść do rywalizacji między tymi zespołami. Największym problemem jest fakt, że znajdują się one w dwóch różnych brandach, więc potencjalną areną ich pojedynku może być gala Royal Rumble lub nawet WrestleMania.

Wczoraj odbył się specjalny live event WWE o nazwie Starrcade. Pojawiło się na nim kilka legend federacji World Championship Wrestling/New Wrestling Alliance, w tym m.in. Ric Flair, Arn Anderson oraz The Rock 'n' Roll Express. Dustin Rhodes pojawił się w gimmicku „The Natural” i pokonał Dasha Wildera. W walce wieczoru AJ Styles pokonał Jindera Mahala w Steel Cage Matchu i obronił tytuł mistrzowski WWE.

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Podczas eventu pojawili się także Matt oraz Jeff Hardy, ale oczywiście nie mogli stoczyć walki przez kontuzję Jeffa. W pierwszej walce dnia Bobby Roode pokonał Dolpha Zigglera, a były World Heavyweight Champion otrzymał następnie Spinebuster od Arna Andersona. Promo wygłosił także Ricky „The Dragon” Steamboat.

WWE podobno zastanawia się nad połączeniem w jedną drużynę Pete'a Dunne'a, Trenta Sevena oraz Tylera Bate'a. Trójka Brytyjczyków może rozpocząć rywalizację z dominującą obecnie w NXT frakcją The Undisputed Era. Wiele zależy od tego, czy oficjele już teraz będą chcieli stworzyć z Adama Cole'a mistrza NXT, czy wstrzymają się z tym kilka miesięcy.

The New Day na Starrcade:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Może to gruba przesada, że trend w NXT skłania się bardziej ku 3-osobowym stajniom, bo w większości z nich lider jest/będzie widoczny gołym okiem, ale skoro Kurnik ma być bardziej indy niż main streamowy, to może tytułu Tag Team powinni zmienić na Trios :D

napisane przez Morison w dniu : 26-11-2017

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy