Bret Hart poddał się operacji, Plany oficjeli co do Reignsa, Co z pushem dla Sashy Banks?

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Uwaga! Spoilery z Survivor Series i niewielkie spoilery z Raw.

Hall of Famer WWE, Bret Hart, poddał się wczoraj w Calgary operacji ręki. Chodzi o starą kontuzję, jeszcze z czasów, kiedy Hitman był aktywnym zawodnikiem, ostatnio jednak ból stał się nie do wytrzymania i Hart zdecydował się na zabieg.

Wczoraj pisaliśmy, że oficjele WWE podjęli decyzję o realizacji walizki Money in the Bank przez Sheamusa w ostatniej chwili. Okazuje się, że stało się tak dlatego, iż nie chcieli, by Roman Reigns będąc mistrzem zbierał negatywne reakcje od fanów. Plany federacji jednak nie zmieniły się i Roman wkrótce powinien znowu zdobyć tytuł. Nie ma również mowy, aby w niedługim czasie zawodnik przeszedł heel turn. W tej chwili priorytetem jest zmiana nastawienia fanów federacji do Reignsa poprzez storyline’y, jak i występy poza ringiem.

Jak już wcześniej pisaliśmy, Sasha Banks miała zmierzyć się w kickoffie Survivor Series z Natalyą. Dave Meltzer mówił ostatnio w Live Audio Wrestling, że Banks miała wygrać tą walkę, co podpromowałoby ją przed feudem z Charlotte. Jako że TLC odbędzie się w Bostonie, mieście z którego Sasha jest zapowiadana, miała ona zawalczyć na gali z aktualną mistrzynią o pas. Walka na Survivor Series została jednak zastąpiona tradycyjnym eliminacyjnym starciem pięcioosobowych drużyn. Po dzisiejszym Raw wszystko wskazuje na to, że pretendentką do tytułu na razie pozostanie Paige . Kolejne tygodnie powinny przynieść odpowiedź, czy planowany push dla Banks został tylko przełożony czy też zupełnie odwołany.

Jak wiadomo Sheamus z powodzeniem zrealizował kontrakt na zdobycie tytułu mistrzowskiego i tym samym stał się trzynastym zawodnikiem w historii, któremu udała się ta sztuka. Walizka była w jego posiadaniu przez 161 dni, co stanowi czwarty wynik w rankingu najdłuższych panowań jako Mr. Money in the Bank.

Mick Foley wyraził na twitterze niezadowolenie z małej ilości czasu, jaki dostały na swoją walkę na Raw Sasha Banks i Becky Lynch:
Road Dogg był bardzo aktywny na twitterze podczas Survivor Series, odpowiadał na narzekania fanów na poziom gali i z zapałem bronił widowiska. Poniżej kilka jego wypowiedzi:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


A na koniec bohaterka dzisiejszych newsów:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :


Cytat: Amy

Wczoraj pisaliśmy, że oficjele WWE podjęli decyzję o realizacji walizki Money in the Bank przez Sheamusa w ostatniej chwili. Okazuje się, że stało się tak dlatego, iż nie chcieli, by Roman Reigns będąc mistrzem zbierał negatywne reakcje od fanów.

Jeśli tak to ma wyglądać, to Roman powinien dostać gimmick Wilka ze znanej kreskówki, a tytuł należy przechrzcić na "WWE Rabbit Championship" i zamiast pasa zamontować do tarczy królicze uszy :twisted: Nie wiem na co Vince liczy, ale ktoś go powinien odesłać do psychiatry jeśli sądzi, że smarci polubią face'owego Romana w ciągu najbliższych paru lat.


Cytat: Amy
W tej chwili priorytetem jest zmiana nastawienia fanów federacji do Reignsa poprzez storyline’y, jak i występy poza ringiem.

No tak. Lesnar ze sto razy gorszej pozycji stał się absolutnym numerem 1 na liście uwielbienia dzięki zrobieniu sobie z Jaśka samoczyszczącej wycieraczki do obuwia, a do Romka będą przekonywać przez poza-ringowe akcje. Ach to WWE...

napisane przez Lacio w dniu : 24-11-2015

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy