Bray Wyatt kontra Randy Orton na WrestleManii 33?

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1427

Bardzo możliwe jest rozbicie obecnego składu The Wyatt Familly w nadchodzących tygodniach jako kontynuacja rywalizacji Braya Wyatta z Randym Ortonem. Wiele wskazuje, że finał tego storyline'u będzie miał miejsce na WrestleManii 33. To byłoby kolejne duże nazwisko, z którym Wyatt "współpracowałby" na największej gali roku. Dla przypomnienia, w poprzednich latach odbył walki z Johnem Ceną i The Undertakerem, a w tym roku był częścią segmentu The Rocka.

Wciąż dużym echem odbija się sytuacja pomiędzy The Mizem a Renee Young z ostatniego SmackDown. Okazuje się, że prawdopodobnie Intercontinental Champion miał poruszyć samą kwestię związku pomiędzy Young a Deanem Ambrosem. Miz stwierdzeniem, że Renee sypia z Deanem, według wielu źródeł mógł wyjść poza pierwotny skrypt.

CM Punk w ramach świątecznego prezentu podarował Cliffowi Comptonowi... autentyczną replikę pasa WWE Championship:
Jak już mówimy o CM Punku, Ryback w jednym z ostatnich wywiadów stwierdził, że bardzo chciałby poprawić z nim relacje. Powiedział, że stara się zrozumieć, co motywowało zaczepki ze strony Brooksa i stwierdził, że jeżeli czymś go bezpośrednio uraził w przeszłości, to jest gotów za to przeprosić.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy