Braun Strowman kontuzjowany, Klauzule zwolnionych zawodników, Dobra atmosfera na zapleczu

Arkao
Newsów: 1409

Braun Strowman z powodu urazu musiał opuścić jeden z ostatnich live eventów. Kontuzja byłego Raw Tag Team Championa nie jest bardzo poważna, ale jednak często doskwiera mu ból. Gigant może prawdopodobnie pracować w ringu, ale jednak nie będzie tak często wykorzystywany w lokalnych galach. Nie wiadomo, kiedy miałby on ewentualnie zrobić sobie przerwę. Być może nastąpi to natychmiast, a możliwe, że dopiero po WrestleManii.

Każda z czterech zwolnionych ostatnio gwiazd WWE miała w kontrakcie zakaz udziału na galach konkurencji przez 90 dni. Tak więc Luke Harper, Sin Cara, Konnor i Viktor najszybciej ponownie pojawią się w biznesie dopiero 8 marca. Nie wiadomo, gdzie dostaną oni pracę, ale wszystko wskazuje na to, że Sin Cara powróci do Meksyku.

Atmosfera na zapleczu WWE po wczorajszych zwolnieniach jest podobno bardzo dobra. Cała czwórka sama chciała odejścia z federacji. W ostatnich tygodniach gwiazdy te nie były zadowolone z wielu rzeczy, więc stwierdzono, że nie ma sensu, by nadal znajdowali się w WWE.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy