Bound For Glory wyprzedane, Callis nie przechodzi jeszcze do Impact, oficjele IW w Japonii

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

Gala Bound For Glory federacji Impact Wrestling została wyprzedana. Zarządcy stadionu TD Place, którzy administrują także Aberdeen Pavilion, gdzie odbędzie się tegoroczne Bound For Glory, odpowiedzieli na tweeta, potwierdzając status dostępności biletów na Bound For Glory. Wynika z tego, że biletów na galę PPV federacji nie można już kupić, lecz wciąż są dostępne bilety na tapingi w dniach 6-10 listopada.
Don Callis zaprzeczył, jakoby odszedł z New Japan Pro Wrestling, ale jednocześnie nie zaprzeczył, że nie ma zamiaru pracować dla Impact Wrestling. Callis powiedział, że czeka na konkretne propozycje od Impact w formie kontraktu i dopiero wtedy zadecyduje. Skoro Callis nie przejdzie do Impact przed nadchodzącymi tapingami, prawdopodobnie następną okazję będzie miał w styczniu.

Kilku oficjeli Impact Wrestling parę tygodni temu wybrało się do Japonii, by odwiedzić partnerskie Pro Wrestling NOAH. Przy okazji odwiedzili także jedną z gal New Japan Pro Wrestling. Scott D'Amore, wiceprezydent ds. kontaktów międzynarodowych, spotkał się z rosterem federacji i wyraził chęć do tego, by obie federacje ponownie zawarły umowę partnerską. Co ciekawe, D'Amore przeprosił obecnego IWGP Heavyweight Championa Kazuchikę Okadę za to, w jaki sposób postać obecnego mistrza NJPW była bookowana w TNA wiele lat temu, co niemal przyczyniło się do pogrążenia kariery Japończyka. NJPW zdaje sobie sprawę, jak bardzo Impact chciałoby z nimi współpracować, lecz na razie japońska federacja skupia się w pełni na współpracy z Ring of Honor.

Impact Wrestling straciło kolejnego zawodnika. Marshe Rockett ogłosił na Twitterze, że zakończył współpracę z federacją.
Zawodnicy Impact Wrestling (Eli Drake, LAX, Sienna, Alberto El Patron oraz Sonjay Dutt) będą obecni na gali WrestlePro 9 grudnia w Rahway w New Jersey. Podczas gali nagrane zostaną materiały, które zostaną później wyemitowane jako część gali One Night Only.

Ricochet nie trafi jednak do Impact Wrestling. Wygląda na to, że "deal" pomiędzy zawodnikiem a Impact Wrestling nie dojdzie do skutku.

Federacja ma zamiar zatrudnić na nadchodzące tapingi trochę kanadyjskiego personelu. Będą to zarówno sędziowie, lokalni wrestlerzy, jak i anonserzy. Dzięki zatrudnionym Kanadyjczykom federacja może skorzystać z atrakcyjnych ulg podatkowych.

Potwierdzone zostało to, że Tessa Blanchard oraz Sami Callihan wystąpią na najbliższych tapingach.

Braxton Sutter oraz Dutch Mantel nie będą obecni podczas kanadyjskich tapingów.

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Ile fanow zasiadzie na hali podczas gali Bound for Glory ?

napisane przez grzegorz w dniu : 03-11-2017

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy