Black o AEW i NJPW, Sakura przenosi się do USA, plany na Rampage

Giero
Newsów: 1644

Malakai Black ostatnio był gościem "Wrestling Perspectives Podcast". Stwierdził, że od pierwszego dnia po zwolnieniu z WWE przyszło mu do głowy, by związać się z AEW. Ma tam wielu znajomych, a jedną z osób, które najbardziej namawiały go do tego ruchu był Jon Huber. Jednocześnie podkreślił, iż nie rezygnuje z planów na występy w NJPW. Uważa, że pokazanie się w Japonii w pełni wypełni jego wcześniejsze założenia na karierę.

Ostatnio poruszaliśmy wypowiedzi Kenny'ego Omegi z Wrestling Observer Radio. Jednym z tematów był także nadchodzący debiut "Rampage". Wygląda na to, że możemy spodziewać się tam większej obecności kobiet.

- Czuję, że treścią, której moim zdaniem nam brakuje, jest nasza dywizja kobiet. Chciałbym, aby Rampage było domem dla większej ilości kobiecego wrestlingu i chcę, aby ludzie zobaczyli i docenili i cieszyli się niektórymi z talentów, które mamy do zaoferowania i mam nadzieję, że możemy wyjść i pokazać niektóre z tych meczów, które być może nie są oglądane przez wystarczającą ilość ludzi. Mamy wiele wspaniałych talentów na Dark, a ludzie być może nie chcą oglądać naszego kanału na YouTube. Może po prostu chcą oglądać Dynamite i chcą zobaczyć produkt telewizyjny, i ja to rozumiem. Myślę, że dodatkowa godzina Rampage, czuję, że zamiast po prostu dać im więcej Chrisa Jericho, więcej Kenny'ego Omegi, więcej MJF, wolę dać im wszystkie te niezwykle utalentowane jednostki, których być może nie możesz zobaczyć w tym tygodniu. A szczególnie, dla mnie, czuję, że mamy niesamowicie utalentowane wrestlerki, które pracowały naprawdę ciężko, walcząc o miejsce. Może nadszedł czas, aby dostały go trochę więcej - stwierdził Omega.

Emi Sakura zapowiedziała w mediach społecznościowych, że prawdopodobnie na stałe przeniesie się do Stanów Zjednoczonych i zwiąże się z AEW.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy