Big Swole odchodzi z AEW, Shida wraca do Japonii, Fuego del Sol w GCW, Bischoff o WWE

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1425

Big Swole na początku tygodnia ogłosiła odejście z All Elite Wrestling. Zaznaczyła, że cieszy się ze spędzonego tam czasu i była to dla niej trudna decyzja, ale postanowiła nie przedłużać umowy. Ostatni raz dla AEW zawalczyła na Dark, 11 września. Pokonała wtedy Allie Katch.Hikaru Shida zapowiedziała, że powróci do Japonii. Zawalczy w ojczyźnie 4 lutego, na gali MAKAI GENESIS "ReBOOT".


Natomiast Fuego del Sol zadebiutuje dla organizacji Game Changer Wrestling.


Eric Bischoff w ostatnim wywiadzie dla CBS Sports wypowiedział się o prowadzeniu WWE. Chwalił organizację za to, jaki ma model biznesowy, ale od strony kreatywnej, jego zdaniem, zbyt dużo rzeczy się powtarza.

- Byłoby to bardziej pragmatyczne podejście do struktury opowieści. Właściwie, dyscyplina byłaby lepszym słowem niż pragmatyzm. Byłoby to po pierwsze uznanie, że dobra historia musi mieć strukturę. Nie byłoby to niczym innym, jak kręceniem filmu, do którego nie ma przygotowanego scenariusza i tak naprawdę nie wiadomo, jakie jest jego zakończenie. W ten sposób nie mógłbyś działać w branży filmowej. Nie mógłbyś w ten sposób produkować programów telewizyjnych. Nie możesz nawet napisać książki w ten sposób. Myślę, że w przypadku WWE ze względu na samą ilość produktów, które produkują globalnie każdego tygodnia, to tylko tworzy bardziej znaczącą potrzebę bardziej zdyscyplinowanej i przemyślanej struktury fabularnej - stwierdził.

- To jest część wady kreatywności WWE, przynajmniej w mojej opinii. Że wszystko jest tak podobne do siebie. OK, jedno show jest czerwone, drugie niebieskie, a w rosterze są różne nazwiska. Ale wygląd i klimat, technika storytellingu lub jej brak, wszystko jest tak znajome i było tak znajome przez tak długi czas. Myślę, że trzeba by było to odkazić. WWE jest tak perfekcyjnie wykonaną produkcją na żywo, że już nawet nie czuje się jej na żywo. Czuje się jakbyś oglądał film fabularny. Myślę, że w przypadku wrestlingu, ze względu na to, czym jest, wydarzeniem na arenie, chcesz, aby widzowie w domu czuli się częścią tego wydarzenia. Czasami nadprodukcja tego show może odebrać to widzowi domowemu - dodał.

AEW Road to Atlanta, 11/30/21

Link do filmu

Eric Bischoff

dodane przez Kamil Gieroba (Giero) w dniu: 01-12-2021 21:37:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy