Big Cass vs Big Show na SummerSlam, Heel Turn Zacka Rydera?

Arkao
Newsów: 1409

Obecne plany dla Big Cassa zakładają, że na Great Balls of Fire pokona on Enzo Amore. Nie będzie to jednak koniec całej rywalizacji, bowiem podczas największej gali lata ma on wejść do ringu z Big Showem. Jak już informowaliśmy, to właśnie Cass ma otrzymać duży push w najbliższych miesiącach.

Bardzo możliwe, że na gali Battleground nowym US Championem zostanie AJ Styles. Allen Jones miałby odebrać midcardowy tytuł Owensowi, a następnie rzucać otwarte wyzwania, tak jak w przeszłości robił to John Cena.

Rusev powróci w najbliższym czasie do występów na lokalnych galach brandu SmackDown. W niedzielę Bułgar otrzyma title shota na pas United States i zmierzy się z Kevinem Owensem oraz Mojo Rawleyem.

Dave Meltzer poinformował, że nie ma prawdy w informacjach sugerujących, że The Undertaker może spotkać się w ringu z Romanem Reignsem na SummerSlam. Nadal nie wiadomo, kto może być przeciwnikiem Samoańczyka, który na GBOF zmierzy się z Braunem Strowmanem.

Informowaliśmy wczoraj o możliwym rozdzieleniu Rhyno od Heatha Slatera. Wygląda na to, że taki sam los może spotkać Hype Bros. Zack Ryder miałby przejść heel turn i rozpocząć rywalizację z Mojo Rawleyem.

Wejściówka Goldberga przed walką z Chrisem Jericho na Bad Blood 2003:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

"Rozdzielmy wszystkie Tagi!" - kreatywni WWE

napisane przez maly619 w dniu : 22-06-2017

Rozłam tag temu to zawsze jest wg mnie fajny storyline i zawsze mnie ciekawi, jak rozpiszą feud byłych partnerów. Ale nie kuhwa rozłam połowy dywizji w ciągu miesiąca...

napisane przez Badu w dniu : 22-06-2017

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy