Bayley vs Sasha Banks na SummerSlam? Face Turn Revival

Arkao
Newsów: 1409

Bayley prawdopodobnie w najbliższym czasie będzie broniła swojego pasa w walkach z Alexą Bliss oraz Nią Jax. Wiele wskazuje na to, że utrzyma ona tytuł mistrzowski aż do SummerSlam. WWE planuje przeprowadzić heel turn Sashy Banks, która w sierpniu odbierze tytuł swojej przyjaciółce.

Na wczorajszym live evencie NXT po zakończeniu main eventu, w którym Bobby Roode pokonał Tye’a Dillingera, pojawili się The Revival. Dawson i Wilder niespodziewanie przeszli face turn, odwracając się od Kanadyjczyka. W ringu znajdował się także Shinsuke Nakamura, więc prawdopodobnie był to tylko segment mający na celu pożegnanie całej czwórki przed odejściem na Raw i SmackDown.

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Finn Balor oficjalnie został wycofany z najbliższych live eventów brandu Raw. Przypomnijmy, że Irlandczyk odniósł kontuzję na poniedziałkowym Raw podczas walki z Jinderem Mahalem. Były Universal Champion nadal jednak jest zapowiadany na eventy w przyszłym tygodniu, więc możliwe, że uraz nie jest aż tak poważny.

WWE powróci do Madison Square Garden na początku czerwca, gdy zostanie tam zorganizowany live event brandu Raw. Pojawić się mają na nim m.in. Hardy Boyz, Finn Balor, Roman Reigns, Braun Strowman oraz Dean Ambrose.

CM Punk zaskoczył AJ Lee:


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy