Bayley vs Evans prawdopodobnie na TLC, Pierwotne plany dla New Day, Ile walk w karcie TLC?

Arkao
Newsów: 1409

Poznaliśmy trzy walki oficjalnie zapowiedziane do karty gali TLC 2019. Już dwa dni temu informowaliśmy was, że Bray Wyatt zawalczy z The Mizem, a Roman Reigns w TLC Matchu będzie podejmować Barona Corbina. Wiele wskazuje na to, że Bayley prawdopodobnie będzie broniła tytułu mistrzowskiego kobiet SmackDown w starciu z Lacey Evans. Oficjalna zapowiedź tej walki nastąpi jednak dopiero w piątek.

W piątek Revival pokonali trzy drużyny i ponownie zostali pretendentami do tytułów drużynowych SmackDown. Pierwotne plany były zupełnie inne. Robert Roode oraz Dolph Ziggler mieli stoczyć pojedynek z New Day. Dwójka ta jednak prawdopodobnie interweniować będzie w starcie Romana Reignsa z Baronem Corbinem.

Wszystko wskazuje na to, że w głównej karcie znajdzie się około siedem pojedynków. Brand SmackDown otrzyma cztery miejsca, a Raw - trzy. Praktycznie przesądzone jest starcie między Bobbym Lashleyem a Rusevem. Do tego Kevin Owens ma zawalczyć z Sethem Rollinsem, a o pasy drużynowe kobiet Kabuki Warriors stoczą pojedynek z Charlotte i Becky Lynch. Wiele jednak jeszcze może się zmienić, ale podczas dzisiejszego Raw wiele się wyjaśni.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy