Batista o emeryturze, Chelsea Green o zwolnieniu, zapowiedź Raw

Giero
Newsów: 1742

Przed nami kolejny epizod Raw. WWE jest tym razem w drodze do Backlash, kontynuując kilka wątków z WrestleManii 37. Poniżej oficjalnie zapowiedziane punkty:

* Randy Orton vs. Braun Strowman for the first time ever

* Asuka vs. Charlotte Flair

* Drew McIntyre demands answers from MVP after attack by T-BAR and Mace

Link do filmu


Batista w rozmowie dla kanału "Justice Con" zapowiedział, że w jego przypadku nie ma co spodziewać się kolejnej walki dla WWE. W ostatnich miesiącach nie zmienił swojego podejścia - odszedł z biznesu i nie ma zamiaru wracać. Choć przyznał, iż jednocześnie trudno przekonać ludzi, że jest na emeryturze od wrestlingu. Zbyt dużo osób w ostatnich latach wracało przy wystarczająco dobrej ofercie.

Link do filmu


Z kolei Chelsea Green nie spodziewała się wiadomości o zwolnieniu z WWE. Przyznała, że była w szoku w jednym z ostatnich wywiadów.

- Właściwie byłam całkowicie zszokowana. Nie będę kłamała. Rozumiem to. Nie byłam używana i oczywiście kiedy już byłam, to złamałam rękę. Więc byłam zdecydowanie zszokowana. Byłam w pewnym sensie gotowa na zwolnienie w zeszłym roku i w poprzednich, ale tym razem byłam bardzo zszokowana, ponieważ znam swój potencjał w firmie i wiem, co wnoszę, co jest czymś innym; praca nad postacią, umiejętności aktorskie i zdolności promocyjne - to jest coś, co wiem, że będę rozwijać, kiedy będę w stanie to pokazać. Na szczęście dano mi małe ostrzeżenie, 'Hej, oni wycinają ludzi', więc mogłam się mentalnie przygotować na wszelki wypadek. Gdybym nie dostała tego smsa, pomyślałabym, że ten telefon był na mój debiut i to byłoby żenujące.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy