Bardzo poważna sytuacja Noama Dara, Kiedy powróci Becky Lynch?

Arkao
Newsów: 1409

Niestety wszystko wskazuje na to, że Noam Dar nie pojawi się w telewizji przez minimum najbliższe pięć miesięcy. Członek dywizji Cruiserweight kilka dni temu doznał poważnej kontuzji i długi czas zajmie jego rehabilitacja. Federacja nie miała zamiaru w najbliższym czasie promować Brytyjczyka na topową gwiazdę swojej dywizji, ale bardzo często pojawiał się on zarówno na Raw, jak i na 205 Live.

Jak wiadomo, kilka dni temu aresztowany został Rich Swann za konflikt ze swoją partnerką Su Yung. Powodem kłótni i całego incydentu był przeciętny występ Yung, co nie podobało się byłemu mistrzowi dywizji Cruiserweight. Podobno większość gwiazd WWE była w szoku, gdy cała sytuacja przedostała się na światło dziennie. Bliżsi znajomi Swanna i Yung prawdopodobnie zdawali sobie jednak sprawę, że taka sytuacja jest możliwa.

Obecnie Becky Lynch oraz The Miz przebywają na planie filmu Marine 6 i nie pojawiają się na swoich tygodniówkach. Były WWE Champion prawdopodobnie powróci do telewizji już w najbliższym czasie, ale oficjele wstrzymają się kilka tygodni z powrotem Becky Lynch. Irlandka pojawi się w telewizji dopiero w styczniu.

TakeOver: New Orleans


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy