Bardzo długi title run Romana Reignsa, Seth Rollins pozostanie face'em? Audycja SCSA

Arkao
Newsów: 1405

Zagraniczne portale informują, że Vince McMahon w zbliżającym się roku chce podkreślić, że to Roman Reigns jest obecnie twarzą federacji. Od kilku lat wiadomo, że Samoańczyk jest właściwie najważniejszą postacią w rosterze, ale jednak nie posiadał on bardzo długo tytułów mistrzowskich. Na WrestleManii 36 ma pokonać Braya Wyatta i rozpocząć bardzo długi title run. Możliwe, że potrwa on nawet do 2021 r. W tym momencie Reigns jest faworytem do wygrania Royal Rumble Matchu, ale to się może zmienić i walkę tę zwycięży ktoś z brandu Raw.

Seth Rollins, mimo że na Raw już dwa tygodnie temu przeszedł heel turn, na live eventach pracuje często jako face. Były WWE Champion pojawił się na dzisiejszych tapingach Tribute to the Troops i także był ulubieńcem fanów. Możliwe, że oficjele będą chcieli jeszcze wycofać się z heel turnu, bo nie jest on do końca przesądzony. Wszystko prawdopodobnie wyjaśni się w przeciągu kilku tygodni.

Po gali TLC, która odbędzie się w następną niedzielę, emisję będzie miał drugi odcinek podcastu The Broken Skull Sessions. Przypomnijmy, że tym razem gościem będzie Goldberg, który poruszy ze Stone Coldem kilka ważnych tematów.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy