Awans Paula Heymana? Odmieniony Babatunde, Best of SS

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1423

Po odejściu na emeryturę Vince'a McMahona trwają spekulacje na temat zmian w kierownictwie WWE. Wiadomo, że główne role teraz odgrywać będą Stephanie McMahon i Nick Khan. Nie wiadomo jednak, kto przejmie stery nad teamem kreatywnych.
"PW Torch" informuje, że na zmianach może skorzystać Paul Heyman i docelowo zastąpi Bruce'a Pricharda, głównie ze względu na spore doświadczenie i dobre relacje z czołowymi gwiazdami WWE. Jest lubiany przez większość członków rosteru, przede wszystkim przez Brocka Lesnara. "Bestia" nigdy nie ukrywała, że głównie chce prowadzić interesy i rozmowy w sprawie występów w WWE z Vince'em McMahonem, ale istnieje szansa, iż dałby się też przekonać bliskiemu przyjacielowi, jakim dla niego jest Heyman.
Tym samym kwestie kreatywne w głównej mierze należałyby do duetu Triple H - Heyman.

Warto odnotować, że podczas minionego weekendu w trakcie live eventu NXT wystąpił Commander Azeez (Babatunde). Pojawił się w odmienionym wyglądzie, jako ochroniarz Cory Jade. To może sugerować plany kreatywnych na Babatunde podczas powrotu do NXT.20 greatest SummerSlam moments: WWE Top 10 special edition, July 24, 2022

Link do filmu

Paul Heyman

dodane przez Kamil Gieroba (Giero) w dniu: 25-07-2022 12:28:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy