Anderson przerywa milczenie, theme song WrestleManii

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 14

Arn Anderson przerwał milczenie na temat swojego ostatniego zwolnienia z federacji. Hall of Famer w rozmowie z Justinem Barrasso był wdzięczny za to, że mógł pracować w WWE przez 18 lat, co pozwoliło mu żyć na wysokim poziomie i nie żałować niczego. 60-latek dodał także, iż pojawi się na Starrcast II w Las Vegas w dniach 23-26 maja.

WWE storyline’owo ogłosiło, że Ronda Rousey została ukarana grzywną za swoje zachowanie podczas ostatniego epizodu Monday Night Raw, kiedy to zaatakowała Danę Brooke oraz oficjeli. Zgodnie z kontraktem, wysokość grzywny nie została ujawniona.Roman Reigns, który niedawno powrócił do akcji po wygraniu walki z białaczką, stwierdził, że ma nadzieję, iż w przyszłości jego gimmick będzie bardziej odzwierciedlał to, jak zachowuje się w życiu prywatnym. Poza kamerami Joe jest wyluzowanym, zabawnym człowiekiem i chciałby to przenieść do telewizji, żeby widzowie mieli większą frajdę z oglądania jego poczynań.

WWE oficjalnie poinformowało, że theme songiem tegorocznej WrestleManii będzie utwór "Work (WrestleMania Mix)", którego autorem jest Chris Classic.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 15-03-2019 17:35:00

Udostępnij

Komentarze (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Ugh kolejny kijowo theme PPV... do tego WMki... :roll:

napisane przez CzaQ w dniu : 17-03-2019

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy