Analiza karty KPW Arena 13 w Gdyni

Tomasz Cherek (Maxi4)
Newsów: 760

W piątek w Gdyni odbędzie się gala KPW Arena 13. Wraz z nowym formatem strony prezentujemy szerzej kartę gali i oceniamy możliwe wydarzenia.

KPW Championship match
Ron Corvus vs. Robert Star

Jako mistrz KPW Ron Corvus jeździł po całej Europie i w różnych federacjach prezentował pas. W ciągu ostatnich miesięcy Ron stał się celem dla wielu wrestlerów, którzy chcieli mu odebrać tytuł. W tym czasie Corvusowi udało się pokonać takich wrestlerów jak La Ruffa czy Pannache. Po zwycięstwie na Arena 12 Ron dostał możliwość wybrania swojego następnego przeciwnika, którym będzie Robert Star. Od kilku lat Robert to ważna postać w KPW i teraz staje przed szansą na zdobycie najważniejszego pasa. Star w wyniku przegranej walki jest członkiem Kawalerii i musi słuchać poleceń Pięknego Kawalera. Robertowi nie podoba się taka sytuacja, ale może się okazać, że pomoc Kawalerii będzie bardzo przydatna. To jest dobry moment, aby Robert został nowym mistrzem. Otworzyłoby to wiele możliwości na dalszą relację z Pięknym Kawalerem, który w dalszym ciągu chce ponownie zostać mistrzem i może do tego wykorzystać Stara. Ważne dla przyszłości pasa KPW będą wyniki kolejnego wydarzenia.
Typ: Robert Star

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Ogłoszenie nowego prezesa KPW
Piękny Kawaler oraz Krystian Malinowski


Podczas debaty trójki kandydatów na gali KPW Arena 12 ukształtował się jeden faworyt. Krystian Malinowski w najlepszy sposób przedstawił swoje pomysły i szybko zyskał sympatię fanów. Krzysztof Zasada miał pomysły, ale nie potrafił ich dobrze przedstawić i wyszedł na niepewnego siebie. Piękny Kawaler po raz kolejny pokazał swój charakter, wychodząc na agresora, który za wszelką cenę chce osiągnąć cel. Malinowski zaprezentował się najlepiej. Jednak nowy prezes zostanie wybrany podczas głosowania wrestlerów i pracowników KPW. Piękny Kawaler nie poddaje się i zaczął indywidualne rozmowy z adeptami, przekonując ich do swoich propozycji. Krzysztof Zasada w ostatniej chwili zrezygnował z kandydowania i poparł Malinowskiego.
Typ: Krystian Malinowski
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Moloch vs. Peter Pannache

Moloch nie przegrał żadnej walki singlowej w KPW, łatwo pokonując swoich przeciwników. Peter Pannache wygląda na najmocniejszego wrestlera, z jakim mierzył się Moloch. Pannache wygrał kontrakt na walkę o pas KPW i wykorzystał go na gali Arena 12, gdzie przegrał z mistrzem Ronem Corvusem. Większe doświadczenie może nie wystarczyć. Moloch pewnie odnosi kolejne zwycięstwa i jest coraz bliżej title shota na pas KPW.
Typ: Moloch
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


KPW Old Town contendership match
David Oliwa vs. Gracjan Korpo

Stawką pojedynku jest title shot na pas KPW Old Town. Obaj wygrali w poprzedniej rundzie turnieju. Oliwa mimo wygranej na Arena 12 został później zaatakowany przez Ostrowskiego. Boski może mieć duży wpływ na losy tego pojedynku. Będzie chciał jeszcze raz zaatakować Oliwę i doprowadzić do jeszcze jednego pojedynku pomiędzy nimi. Bardzo ciekawą informację przekazał Greg, który powiedział, że ojciec Miry (żona Ostrowskiego) nie jest znany i potencjalnym tatą może być jeden z uczestników tego pojedynku - Oliwa albo Korpo. David wydaje się mieć więcej determinacji, aby wygrać tę walkę i bardziej pasuje do starcia z Gregiem, z którym po zaciętym pojedynku przegrał na zeszłorocznym Szlamfeście.
Typ: David Oliwa
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Boski Ostrowski vs. Adam Bravo

Adam Bravo to młody perspektywiczny wrestler, któremu brakuje ważnego zwycięstwa i tak pozostanie po gali Arena 13. Wokół Ostrowskiego dzieje się bardzo dużo. Ma on teraz zupełnie inne cele niż Bravo i jeżeli nikt nie będzie interweniował, bez problemu poradzi sobie z przeciwnikiem.
Typ: Boski Ostrowski
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


KPW Tag Team Championship match
Rosetti & Sawicki (c) vs. Vincent Heisenberg & Fynn Freyhart

Pierwsi mistrzowie KPW Tag Team Rosetti i Sawicki wracają po zawieszeniu za atak na sędziego. Po raz pierwszy będą bronić pasów. Aby zdobyć tytuł, wygrali turniej, pokonując jednego dnia aż 3 drużyny. Ciężko spodziewać się, że już podczas pierwszej obrony przegrają. Obaj odeszli z Kawalerii i teraz będą walczyć na swoje konto. Ich przeciwnikiem będzie Fynn Freyhart, który występował już w KPW, ale tylko w singlowych walkach, w których zaprezentował się dobrze. Teraz przyjeżdża z partnerem z drużyny, Heisenbergiem, i staną przed trudnym zadaniem pokonania mistrzów i zdobycia pasów KPW Tag Team.
Typ: Rosetti & Sawicki

Kamil Aleksander

dodane przez Tomasz Cherek (Maxi4) w dniu: 01-04-2019 15:47:00

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

(I teraz zrobiło się poważnie :P )

napisane przez Exozone w dniu : 01-04-2019

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy