Alexa Bliss nie wystąpi na Evolution

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 162

Potwierdziły się podawane przez nas wcześniej informacje o kontuzji Alexy Bliss. W sobotę WWE oficjalnie poinformowało, że pięciokrotna mistrzyni kobiet nie będzie mogła wystąpić w zaplanowanym na dzisiejsze Evolution PPV meczu tag-teamowym z udziałem Mickie James, Trish Stratus oraz Lity. Jej miejsce w ringu zajmie, zgodnie z przewidywaniami, Alicia Fox.Federacja poinformowała również, że bilety na odbywającą się w Nassau Veterans Memorial Coliseum galę zostały wyprzedane.

W Londynie odbyła się premiera horroru "Redcon-1". Jedną z głównych ról w filmie, wyreżyserowanym przez Chee Keong Cheunga, zagrała Katarina Waters - fanom wrestlingu znana lepiej pod aliasami Katie Lea Burchill (WWE) oraz Winter/Katarina (TNA/Impact).

Możliwym zastępstwem dla Johna Ceny podczas odbywającego się w Arabii Saudyjskiej turnieju "WWE World Cup" jest Bobby Lashley. W sobotę rozpoczęła się wreszcie, z ponad tygodniowym opóźnieniem, sprzedaż biletów na galę - rozeszły się one w ciągu zaledwie kilku godzin.

Stephanie McMahon została zapytana przez portal "News.com.au" o to, którą zawodniczkę ze świata sportu chciałaby w przyszłości ściągnąć do WWE. Jej wybór padł na tenisistkę Serenę Williams.

Pamiętacie Laylę? ;)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy