Alberto Del Rio w TNA? Status Jamesa Storma, TNA Knockout opuściła federację

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

Jak wiadomo, WWE podziękowało ostatnio Alberto Del Rio za współpracę. Jak łatwo odgadnąć, TNA jest mocno zainteresowane pozyskaniem Del Rio. Podobno federacja z Nashville nie ma w zwyczaju zwalniania bądź zawieszania swoich zawodników z powodu oblania testów na obecność podejrzanych substancji. Dodatkowo były WWE World Heavyweight Champion ma u swoich przyszłych pracodawców szukać lżejszego terminarza (nawet tylko 60 dni rocznie), gdyż w ciągu 2 lat ma zamiar skończyć karierę.

Status Jamesa Storma w TNA wciąż nie jest jasny. W dniu wczorajszym James wysłał tweeta sugerującego, iż jest już "wolnym strzelcem". Storm brał udział w sierpniowych tapingach Impact Wrestling i na ich potrzeby nagrał segment, w którym oznajmił, że nie ma już żadnych zaległych zobowiązań wobec TNA i praktycznie żegnał się z federacją. Mimo tego nie jest pewne, czy segment ten nie jest tylko częścią storyline'u.

Mimo tego, iż powoli przygotowany jest grunt pod wykupienie federacji TNA przez jej nowego prezydenta, Blly'ego Corgana, to Dixie Carter, pomimo pogłosek o skończeniu współpracy z federacją, wciąż ma posiadać większość akcji federacji. Dodatkowo, jak wiadomo, Carter robi wszystko, by większość akcji pozostawić sobie, więc to stawia też cała tą operację finansową pod znakiem zapytania.

W poprzedni czwartek Billy Corgan ujawnił tytuł TNA Grand Championship i przedstawił zasady, na jakich pojedynki o te tytuły będą się odbywać. Oto one:

* Każdy pojedynek składa się z trzech trzyminutowych rund.

* Trzech sędziów punktowych jest obecnych przy ringu. Oceniają pojedynek w skali od jednego do dziesięciu punktów.

* Pojedynki mogą zakończyć się przez przypięcie oraz poddanie. Przekroczenie limitu czasu oznacza podjęcie decyzji o zwycięzcy pojedynku poprzez decyzję sędziów.

Pierwszego mistrza wyłoni trwający już turniej. Biorą w nim udział: Aron Rex, Drew Galloway, Trevor Lee, Braxton Sutter, Eli Drake, Jessie Godderz, Eddie Edwards oraz Mahabali Shera.

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)


Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)


Według PWInsider.com TNA Knockout Rebel opuściła TNA. Jej umowa z federacją najprawdopodobniej wygasła i nie została renegocjowana. Rebel od tej pory zaczęła występować na galach federacji niezależnych.

Spoilery wczorajszego odcinka Impact Wrestling:

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)


Eric Young Retrospective:
Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy