AJ Styles i The Miz faworytami na SummerSlam

Arkao
Newsów: 1409

Za dwa dni odbędzie się druga największa gala roku w WWE, czyli SummerSlam 2018. Jedną z głównych walk będzie pojedynek między AJ'em Stylesem a Samoa Joe, którego stawką będzie tytuł mistrzowski WWE. Kilka lat temu dwójka ta toczyła walki na ringach federacji TNA, będzie to jednak ich pierwszy tak poważny pojedynek w federacji Vince'a McMahona. Oficjele nie planują na razie zmiany posiadacza pasa. Wszyscy na zapleczu są bardzo zadowoleni z AJ'a, który wykonuje świetną pracę, odkąd dwa lata temu dołączył do WWE. Oczywiście bardzo dobre oceny zbiera także Samoa Joe, lecz on może poczekać jeszcze na swoją szansę. Głównym powodem takiej decyzji jest promocja gry WWE 2K19, której głównym ambasadorem jest właśnie Styles.

Co ciekawe, w obecnej chwili to The Miz jest faworytem pojedynku z Danielem Bryanem. Walka tej dwójki była promowana od wielu miesięcy, gdy jeszcze nawet nie było pewne, że Danielson zdoła wrócić między liny. Istnieje duża szansa na to, że Daniel Bryan będzie jeszcze musiał poczekać na pierwszą wygraną podczas SummerSlam od 2013r., gdy to po wielkiej walce pokonał Johna Cenę i zdobył pierwszy raz w karierze pas WWE. Być może federacja chce przeciągnąć tę rywalizację do WrestleManii 35, gdzie finalnie dojdzie do triumfu Bryana.

Ciężko określić, kto może wygrać walkę między Romanem Reignsem a Brockiem Lesnarem. Wydaje się, że faworytem do triumfu jest Samoańczyk, ale już dwa razy w tym roku sytuacja była identyczna, a finalnie to aktualny Universal Champion wychodził z pojedynku jako zwycięzca.

Fight Owens Fight:


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy